У школах ковельської громади пролунав перший дзвінок

01.09.2021 о 14:42 · 3 хв читання

Сьогодні, 1 вересня, у школах нашої громади відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Цьогоріч за парти сіло 10 тисяч 753 учні, з них – 983 першокласники.

Загомоніло, розцвіло від дитячих посмішок подвір’я ліцею №10. Після літніх канікул зустрілися вчителі, друзі, однокласники, батьки. Усі діляться враженнями, спогадами, планами, – повідомляє Ковельська міська рада.

На свято Першого дзвоника сюди завітав міський голова Ігор Чайка. У зв’язку з карантином у школі святкову лінійку окремо провели для першокласників, п’ятикласників та учнів десятих класів.

За словами директора Світлани Шворак, у цих дітей сформовано нові колективи, вони знайомляться зі своїми класними керівниками. Всі інші — одразу пішли на перші уроки. 90 хлопчиків і дівчаток вперше сьогодні переступили поріг десятого ліцею. Перша вчителька, нові знайомства та новий статус – школяр. Що коїться у душах цих маленьких і дещо розгублених шестирічок важко уявити.

У кожної школи свої традиції. У десятій – особлива повага Державним символам, увага – нашим Героям сьогодення. На лінійці Прапор України – в руках учасника АТО, параду до 30-річчя Незалежності України в Києві Ігоря Жабюка. Знамено ліцею тримає голова шкільного Братства учнівського самоврядування Катерина Олещук.

Перший дзвінок, який покликав маленьких ковельчан у мандрівку країною знань, дає директор Світлана Шворак. Сьогодні цю почесну місію виконав також міський голова Ігор Чайка.

Мені надзвичайно приємно сьогодні бути у десятому ліцеї. Неможливо забути виховну годину у вашому закладі. Пригадую, як одна дівчинка попросила, аби ми зробили дорогу на вулиці Міцкевича. І так радісно їй повідомити і всім Вам, що її побажання виконано

– сказав він.

Також міський голова подякував школярам за те, що вони долучились до програми Громадський бюджет. Проєкт закладу «Здорова дитина — здорова Україна» набрав найбільше голосів. Тому незабаром у школі з’явиться спортивний майданчик. А за активну участь в екологічному проєкті у подарунок школа отримала стільці-мішки. До речі, спробував на них посидіти і мер.

Кожен вчитель сам обирав тему для першого заняття. Втім, всі вони були присвячені 30-річчю Незалежності України. На уроці в одинадцятикласників побував Ігор Чайка.

Представники міської влади сьогодні взяли участь в урочистих заходах з нагоди Першого дзвоника. Зокрема, секретар міської ради Оксана Багнова завітала у восьму школу.

Радість свята з колективом ліцею №7 розділила заступниця міського голови, лучанка Наталія Маленицька.

Керівництво, педагогів та учнівську молодь ліцею №13 вітав заступник міського голови Віктор Жигаревич.

Вдалого нового навчального року побажав учасникам урочистостей, які відбулися у ліцеї №3 імені Лесі Українки, керуючий справами виконавчого комітету Іван Чуліпа.

Начальник управління освіти Віктор Бичковський побував у Гішині, Доротищах і Тойкуті.

З новим навчальним роком! З новими успіхами і досягненнями!

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X