Дистанційне навчання у всіх ліцеях і школах Ковеля продовжили на тиждень

04.02.2022 о 12:35 · 1 хв читання
ЗЗСО №6 м. Ковеля

Як повідомили завідувачка Ковельського міськміжрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» Людмила Маляр та медична директорка Ковельського МТМО з педіатрії Ольга Козачук, рівень захворюваності у навчальних закладах залишається високим.

Аби стабілізувати ситуацію вирішено продовжити дистанційне навчання по 11 лютого, – інформує сьогодні Ковельська міська рада.

На дистанційному навчанні по 11 лютого будуть перебувати учні всіх ліцеїв та шкіл міста Ковеля, а також в Зеленському та Білинському ліцеях.

У Гішині, Доротищі, Тойкуті, Ружині, Городильці і Колодниці учні навчатимуться у звичному режимі.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (12)
 1. Ось ужк два роки ви, дятли, носитесь із тим давно зниклим коронавірусним грипом, як дурень із ступою. Руйнуєте освіту, економіку. Несете загрозу життю дослідами на людях з експериментальними “вакцинами” невідомого складу. Заради чого??? Що ви дітям зплишите? Руйнацію, неуцтво та інівлідність! Отямтесь, довбаї, доки не пізно!

 2. Та скільки ще часу Ви ,,СВОЛОТА ПІДКАБЛУЧНА,, будете знущатися з нас батьків і наших дітей!!! Вже забрали зі своїми вірусами ,вже пішов 3 рік ,як мушу дітей будити і вести до себе на роботу!!!😡😡

 3. …забезпечте мене всім необхідним для дистанційного навчання,заплатіть за інтернет і найміть та оплатіть послуги няні,яка була з моїми дітьми і допомагала б ним і доглядала ,так як я мушу працювати,щоб прокормити свою сім’ю!!! А не приходити замучена ввечері з роботи і не розумієш за що хватися!!!…А ЩЕ УРОКИ ПОЯСНИТИ ,ВИКОНАТИ І СКИНУТИ ПОТРІБНО!!! ЗНУЩАННЯ З УСІХ!!! ЦЕ НЕ МІЙ ОБОВ’ЯЗОК ЇХ НАВЧАТИ😡😡😡КОЛИСЬ ВАМ ВСЕ ПОВЕРНЕТЬСЯ

 4. Та скільки ще часу Ви ,,СВОЛОТА ПІДКАБЛУЧНА,, будете знущатися з нас батьків і наших дітей!!! Вже задрали зі своїми вірусами ,вже пішов 3 рік ,як мушу дітей будити і вести до себе на роботу!!!😡😡

 5. школам вигідно бути на дистанційному. не потрібно харчувати дітей, не потрібно опалювати приміщення, не потрібно платити за світло. а на зекономлені гроші наші можновладці зїздять в америку і лизнуть дупу своїм хазяям. А вакцинація = це зайвий спосіб наживи. Більшість вчителів довідку про вамкцинацію купили.ю тамк само як і інші. Комунальщики на чолі зі своїми керівниками всі фальшиво вакциновані. а хто пошкодував 50 долярів, пішов у відгул чи відпустку. Банда при владі.

  1. Тільки круглий ідіот дасть себе вколоти смертельно небезпечною гидотою.
   “А хто пошкодував 50 доларів”, того дурнуватий директор відсторонить, а суд зобов’яже допустити до роботи, стягне середній заробіток за вимушений прогул та моральну шкоду.
   Так що зекономити 50 доларів є сенс…

   1. про який ти суд говориш? Про той де продажні судді отримують мільйонні зарплати? Та така суддя ніколи не піде проти того, кому руку лиже. От за врадений велосипед отрмаєш років з 5, а за вкрадений мільйон виправдають ще й медаль дадуть

    1. Спустись на землю і відкрий реєстр судових рішень. По всій Україні судді масово задовольняють позови про визнання недійсними наказів про відсторонення від роботи тих, хто не хоче віддавати свій організм на смертельно небезпечні медичні досліди з експериментальними “вакцинами” невідомого складу. Тут якраз судді на своєму місці…

 6. Як бачу на знiмку..це 6 школа..колись була еврейска ешива..Чудовий будинок..чудову спадщину залишили люди ковельчанам,,а самi ледать в землi..молодi,дiти,,жiнки,чоловiки..Фiзично знищили.сьогоднi все по iншому..

 7. Криворізька школа права вкотре виявила свій професіоналізм та здібності законотворчості.
  Завдяки дуже низькому рівню підготовки до законотворчої роботи, повного ігнору-вання Регламенту Верховної Ради, а також ігнорування висновків як Головного науково-експертного управління, так і Головного юридичного управління, перетворення законодав-чого органу на місце заробляння грошей шляхом сліпого голосування чи не голосування, стався досить курйозний випадок.
  Дякуючи ось такій діяльності, Верховна рада з 01.01.2022 позбавила Національну поліцію повноважень щодо складання адмінпротоколів за ст. 44-3 (Порушення правил кара-нтину людей). Це та сама стаття, на підставі якої нацполіція виписувала штрафи за відсут-ність засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закри-вають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.
  Крім того, Нацполіцію позбавили права складати протоколи і на керівників підпри-ємств, установ, організацій, які відмовляються усувати не вакцинованих співробітників.
  Пов’язано це з прийняттям проекту Закону України „Про внутрішній водний транс-порт” (номер 1182-1-д), який вніс зміни до статті 222 КУпАП. Під час розгляду цього зако-нопроекту використали докарантинну норму ст. 222 КУпАП (повноваження органів Нацпо-ліції) і надалі через порушення Регламенту Верховної Ради, а також деструктивну нормот-ворчу діяльність ніхто й нічого не змінив. Ляшко зайнятий закупками за засекреченими схемами вакцин з такою самою засекреченою ефективністю, а Радуцький новими законами, що обмежують права громадян і дозволяють на них ставити медичні експерименти без їх-ньої згоди, на мій погляд.
  Зазначений законопроект Верховною Радою України прийнято 03.12.2020 (1054-ІХ), і набрав чинності – 01.01.2022р. Відповідно з цього моменту Нацполіція втратила свої пов-новаження і судячи з депутатів, які вічно відпочивають перед загрозою військового вторг-нення Росії, ці повноваження ще не скоро їй повернуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X