Ковельська міськрада внесла зміни до бюджету: що змінили

25.03.2021 12:10

Сьогодні, 25 березня, на сесії Ковельської міської ради депутати внесли зміни до бюджету територіальної громади.

Йдеться про розподіл вільного залишку коштів на початок року. Гроші планують спрямувати на вирішення першочергових заходів у різних сферах життєдіяльності міста. Інформувала з цього питання начальник фінансового управління Валентина Романчук, – повідомляє міськрада.

Майже 6 мільйонів гривень буде спрямовано на медицину. Зокрема, 4 мільйони отримає МТМО на реконструкцію приймального відділення. 300 тисяч виділяються з бюджету на проведення поточного ремонту палат для ветеранів війни та учасників АТО в стаціонарних відділеннях центральної районної лікарні.

Крім того, для цієї категорії людей 100 тисяч спрямують на оплату послуг з проведення комплексу діагностичних досліджень методом МРТ та КТ, 50 тисяч – на зубопротезування.

Валентина Романчук

Півмільйона додатково піде на пільгове забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів, 100 тисяч – на витратні матеріали для дітей, хворих на цукровий діабет, 300 тисяч – на проведення медичного огляду військовозобов’язаних, призовників, допризовників.

Подбають і про ФАПи та амбулаторії в селах Білин та Заріччя, забезпечивши їх необхідними медичними приладами та інструментарієм у сумі на 50 тисяч гривень.

Щодо закладів освіти, то вони теж отримають чималу фінансову підтримку.

На капітальний ремонт санвузлів та каналізаційної системи ліцею №7 виділено понад 1 мільйон 620 тисяч гривень. На такі ж потреби для закладів дошкільної освіти спрямують півтора мільйона. У подальшому відремонтувати санітарні кімнати мають у ліцеї №13. На виготовлення необхідної проєктно-кошторисної документації передбачено 100 тисяч гривень.

У дитсадки закуплять нові меблі, Палац учнівської молоді отримає піаніно, ліцей імені Олени Пчілки – інтерактивну дошку, а Центр професійного розвитку педагогічних працівників – комп’ютерну техніку.

Значну суму коштів буде використано на будівництво, реконструкцію та ремонт об’єктів комунального господарства міста.

Цьогоріч буде оновлено ще 4 прибудинкові території за адресами: вул. Чайковського, 9; вул. Тетральна, 32 – бульвар Лесі Українки, 31, 35; вул. Заводська, 3 та вул. Шевченка, 9. На це передбачено 8 мільйонів гривень.

На реконструкцію водопровідної мережі від свердловини №11 до насосної станції другого підйому на вул. Геологів буде профінансовано 3 мільйони, реконструкцію котельні на вул. Володимирській, 85 – півтора, водовідведення на вулиці Федьковича та провулку Фестивальному – 100 тисяч гривень.

Понад 2 мільйони планують використати на дороги у с. Зелена – вул. Поліська, у с. Воля-Ковельська – вул. Воля.

На будівництво кладовища на вулиці Варшавській буде освоєно 2 мільйони, придбання снігоприбиральної техніки для КП «Добробут» – 700 тисяч гривень.

250 тисяч гривень виділяється на соціальний захист населення. Збільшуються видатки і на управління культури, молоді та спорту на понад 2 мільйони гривень. Планується розпочати роботи з реконструкції приміщення на вулиці Степана Бандери, де у подальшому має бути Ковельський історичний музей.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *