Ковельська міськрада внесла зміни до бюджету: що змінили

25.03.2021 о 12:10 · 3 хв читання

Сьогодні, 25 березня, на сесії Ковельської міської ради депутати внесли зміни до бюджету територіальної громади.

Йдеться про розподіл вільного залишку коштів на початок року. Гроші планують спрямувати на вирішення першочергових заходів у різних сферах життєдіяльності міста. Інформувала з цього питання начальник фінансового управління Валентина Романчук, – повідомляє міськрада.

Майже 6 мільйонів гривень буде спрямовано на медицину. Зокрема, 4 мільйони отримає МТМО на реконструкцію приймального відділення. 300 тисяч виділяються з бюджету на проведення поточного ремонту палат для ветеранів війни та учасників АТО в стаціонарних відділеннях центральної районної лікарні.

Крім того, для цієї категорії людей 100 тисяч спрямують на оплату послуг з проведення комплексу діагностичних досліджень методом МРТ та КТ, 50 тисяч – на зубопротезування.

Валентина Романчук

Півмільйона додатково піде на пільгове забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів, 100 тисяч – на витратні матеріали для дітей, хворих на цукровий діабет, 300 тисяч – на проведення медичного огляду військовозобов’язаних, призовників, допризовників.

Подбають і про ФАПи та амбулаторії в селах Білин та Заріччя, забезпечивши їх необхідними медичними приладами та інструментарієм у сумі на 50 тисяч гривень.

Щодо закладів освіти, то вони теж отримають чималу фінансову підтримку.

На капітальний ремонт санвузлів та каналізаційної системи ліцею №7 виділено понад 1 мільйон 620 тисяч гривень. На такі ж потреби для закладів дошкільної освіти спрямують півтора мільйона. У подальшому відремонтувати санітарні кімнати мають у ліцеї №13. На виготовлення необхідної проєктно-кошторисної документації передбачено 100 тисяч гривень.

У дитсадки закуплять нові меблі, Палац учнівської молоді отримає піаніно, ліцей імені Олени Пчілки – інтерактивну дошку, а Центр професійного розвитку педагогічних працівників – комп’ютерну техніку.

Значну суму коштів буде використано на будівництво, реконструкцію та ремонт об’єктів комунального господарства міста.

Цьогоріч буде оновлено ще 4 прибудинкові території за адресами: вул. Чайковського, 9; вул. Тетральна, 32 – бульвар Лесі Українки, 31, 35; вул. Заводська, 3 та вул. Шевченка, 9. На це передбачено 8 мільйонів гривень.

На реконструкцію водопровідної мережі від свердловини №11 до насосної станції другого підйому на вул. Геологів буде профінансовано 3 мільйони, реконструкцію котельні на вул. Володимирській, 85 – півтора, водовідведення на вулиці Федьковича та провулку Фестивальному – 100 тисяч гривень.

Понад 2 мільйони планують використати на дороги у с. Зелена – вул. Поліська, у с. Воля-Ковельська – вул. Воля.

На будівництво кладовища на вулиці Варшавській буде освоєно 2 мільйони, придбання снігоприбиральної техніки для КП «Добробут» – 700 тисяч гривень.

250 тисяч гривень виділяється на соціальний захист населення. Збільшуються видатки і на управління культури, молоді та спорту на понад 2 мільйони гривень. Планується розпочати роботи з реконструкції приміщення на вулиці Степана Бандери, де у подальшому має бути Ковельський історичний музей.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X