Крос-триатлон: у Ковелі узгодили перекриття вулиць

11.08.2021 о 15:43 · 2 хв читання

У Ковелі на засіданні організаційного комітету узгодили низку питань, що стосуються підготовки та проведення у місті 14 серпня чемпіонату України з крос-триатлону.

Змагання у нашому місті проходять вперше за ініціативи громадської організації «Федерація триатлону міста Ковеля» під патронатом міського голови Ігоря Чайки, – повідомляє Ковельська міська рада.

Відомо, що уже зареєструвалось 85 спортсменів – 60 аматорів та 25 професіоналів. Є представники Волині – Ковеля, Нововолинська, Володимира-Волинського; Київської, Донецької, Львівської, Харківської, Тернопільської, Рівненської, Одеської, Черкаської областей, а також – Австрії.

Координатор змагань Ірина Зінчук розповіла, що реєстрація відкрита до 09:00 суботи, 14 серпня, тому кількість учасників може змінитись.

Під час засідання за участю заступниці Ковельського міського голови, лучанки Наталії Маленицької, обговорили питання безпеки спортсменів, надання їм медичної допомоги, режиму перекриття доріг та належного облаштування ділянок, відведених для проведення чемпіонату.

Стартуватимуть учасники на набережній о 10:00. Вони мають пройти три етапи випробувань на різних дистанціях: плавання 1000 метрів, велоперегони 21 кілометр, біг 6 кілометрів. Фінішуватимуть триатлоністи у Ковелі у парку імені Тараса Шевченка.

Варто зауважити, що з 10:00 до 13:00 буде обмежено рух транспорту вулицями Ковеля та селами Воля-Ковельська і Зелена, де пролягатиме маршрут.

Організатори перепрошують в учасників дорожнього руху за тимчасові незручності та запрошують вболівальників підтримати спортсменів.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X