Вперше у Ковелі пройде чемпіонат України з крос-триатлону

22.07.2021 о 16:11 · 2 хв читання

Учора, 21 липня, у Ковелі відбулося засідання організаційного комітету з підготовки і проведення спортивного дійства, запланованого на 14 серпня.

Узгодити схему трас і стартові локації змагання, обговорити питання безпеки спортсменів, надання їм медичної допомоги, режиму перекриття доріг та належного облаштування ділянок, відведених для проведення чемпіонату зібралися: організатори та ініціатори – керівники громадської організації «Федерація триатлону міста Ковеля», поліцейські, рятувальники, медики, а також – волонтери, – повідомляє Ковельська міська рада.

Координатор змагань Ірина Зінчук розповіла, що раніше їх проводили у селах Сомин колишнього Турійського району та Смідин колишнього Старовижівського. А цьогоріч з ініціативи громадської організації «Федерація триатлону міста Ковеля» чемпіонат «переїхав» у наше місто і відбуватиметься під патронатом міського голови Ігоря Чайки.

Ми фокусуємось на трьох видах спорту (плаванні, велопробігах та пробігах) і намагаємось в Ковелі максимально звернути увагу людей на триатлон. У нас є федерація, але немає людей, які б хотіли все влаштувати і показати. Ми об’їздили практично всю Україну і Західну Європу на змаганнях, бачили рівень організації. І можемо зробити це тут

– каже Денис Дубінко, керівник громадської організації «Федерація триатлону міста Ковеля»

Проведення спортивного заходу всеукраїнського рівня популяризуватиме наше місто, водосховище річки Турія і познайомить гостей з іншим, автентичним Ковелем.

Змагання проходитимуть у двох категоріях: професіонали та аматори. На учасників чекають три етапи спортивних випробувань на різних дистанціях: плавання 1000 метрів, велоперегони 20 кілометрів, біг 6 кілометрів.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X