У Ковельській громаді вдруге відбулись змагання з крос-триатлону

22.08.2022 13:37

Учора, 21 серпня, наша громада вдруге зустрічала учасників крос-триатлону «Kovel triathlon cup 2022».

Змагання проходили у Білинському старостинському окрузі, а їх організаторами виступили Ковельська міська рада; управління культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету; Федерація триатлону міста Ковеля, – повідомляє міська рада.

Понад 60 спортсменів з Києва, Львова, Рівного, Луцька, Дубна, Вараша, Ковеля зібрались на березі місцевого озера, аби подолати 27 кілометрів дистанції.

А вона цьогоріч, за словами голови Федерації триатлону міста Дениса Дубінка, є не тільки дуже мальовничою, але й досить непростою, адже чимало перепон очікувало на учасників змагань. Їх завдання — пропливти 1 км, далі на велосипедах подолати 20 км, потім біг – 6 км.

Приїхав повболівати та привітав учасників перегонів міський голова Ігор Чайка.

Першим дистанцію подолав представник Рівного Дмитро Стецюк.

Ця траса – одна з найважчих. Особливо складною виявилась бігова частина, бо вона пролягала по ґрунтовій або гравійній дорозі. Разом з тим, це дуже цікаво для спортсменів

– каже він

Паралельно з триатлоном проходили змагання з дуатлону. Учасники лише бігли та їхали на велосипедах. Удача посміхнулась лучанину Леоніду Музичуку. Він став переможцем у цій дисципліні.

Чимало мешканців Білина зібралось поспостерігати за спортивними баталіями. Приїхав на своєму велосипеді і Федір Матанцев. Тішиться з того, що гарне вийшло свято для села.

Люди зібрались, дітки граються. Спасибі, що таке організували

– дякую він

Фінішували спортсмени поряд з новою літньою сценою. Її вдалось збудувати завдяки проєкту «Громадський бюджет», який торік було реалізовано у Ковельській громаді. Староста Петро Бородій подякував усім, хто долучився до голосування і підтримав ініціативу.

Неділя у Білині видалась досить багатою на події. Крім триатлону та дуатлону, проходив футбольний матч чемпіонату Ковельського району. І місцева команда перемогла з рахунком 2:0 суперників з Радошина.

Змагання «Kovel triathlon cup 2022» проходили на підтримку захисників України. Зібрані кошти буде перераховано батальйону імені генерала Кульчицького Національної гвардії України.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.