У Ковельській громаді навели порядок до Великодніх свят

19.04.2022 о 15:52 · 3 хв читання

Сьогодні, 19 квітня, у Ковельській громаді відбулась толока за участю працівників структурних підрозділів виконавчого комітету та міської ради, депутатів, комунальних підприємств та організацій, навчальних закладів та небайдужих мешканців. Також допомагали наводити лад і люди, які приїхали з інших регіонів України.

Усі дружно ліквідовували стихійні сміттєзвалища, висаджували нові дерева, прибирали на різних локаціях міста і сіл, – повідомляє Ковельська міська рада.

Щоразу, коли відбуваються подібні заходи (весною та восени), то видається, що всі мають поважати один одного і не викидати більше сміття, де заманеться. Найбільше страждають від людської недбалості території біля нашої головної водної артерії — річки Турії. Відпочивальники забувають, що наступного разу вони захочуть прийти і провести гарно час на впорядкованій місцині. А сміття — не вода, воно саме по собі не випаровується. Комусь необхідно прийти і його прибрати.

Давайте цінувати працю інших і разом дбати про чистоту і порядок у рідному місті та усій громаді. Недарма ж кажуть:

Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять

Після прибирального десанту тепер буде значно приємніше прогулятись вздовж берегів Турії, біля нашого легендарного «Локомотиву», парками і скверами, вулицями міста і сіл.

До Великодня Ковель причепурився та став зеленішим. На території міського центру «Спорт для всіх» висадили понад 40 ялинок.

Навели порядок і в наших селах. До слова, староста Білина та Колодниці Петро Бородій порадував, каже сміття на узбіччі дороги з Білина до Ковеля стало значно менше, ніж у попередні роки.

У Волі-Ковельській активно працювали люди, які знайшли прихисток у цьому селі. Вони разом з місцевими мешканцями взяли участь у генеральному прибиранні.

Працівники комунального підприємства «Добробут» та РЖКП займаються вивезенням побутових відходів, продовжують упорядковувати на цвинтарях.

Міський голова Ігор Чайка дякує усім, хто доєднався до хорошої справи, а особливо комунальникам, які працюють уже упродовж кількох тижнів.

Разом ми зробили наше місто і села охайнішими. А чистота — це теж перемога

– зауважує мер

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X