У Ковельській громаді провели осінню толоку

23.10.2021 15:44

У Ковелі наводили лад на різних локаціях працівники підприємств, державних та комунальних установ, навчальних закладів. Традиційно прибирали паркові зони, береги Турії та навколо водосховища, центральну частину міста, узбіччя доріг. 

Скільки було зібрано та вивезено сміття, різного мотлоху та побутових відходів, мабуть, порахувати складно, – повідомляє Ковельська міська рада. 

Працівники виконавчого комітету, обранці громади разом з міським головою Ігорем Чайкою, секретарем міської ради Оксаною Багновою, керуючим справами Іваном Чуліпою очистили один із найбільш засмічених берегів водосховища.

Дехто називає цю територію «улюбленою». Важко зрозуміти людей, які приходять сюди і проводять вільний час на суцільному «килимі» з побутових відходів. Дуже прикро, що місце поряд з гарною водоймою наші мешканці  перетворюють на сміттєзвалище.

Втім, після того, як тут зібрали кілька мішків мотлоху, тепер цю місцину можна віднести до відпочинкової. Не забуваймо: чисто там, де не смітять.

Представники структурних підрозділів виконавчого комітету сьогодні працювали й на інших територіях. Більшість прибирали береги Турії, водосховища.

Колектив Палацу учнівської молоді разом зі своїм керівником Тетяною Середюк, «озброївшись» граблями, прийшли на допомогу у парк культури і відпочинку імені Лесі Українки. У цей день там працювало чимало людей — прибирали клумби, загрібали листя, якого тут осінь за останній час натрусила чимало.

Спортивна спільнота теж не залишились осторонь доброї справи. Працювали на стадіоні «Локомотив». На об’єкті ведуться роботи. А навколо знову ж таки рясніє непотріб, якого зібрали кілька десятків мішків.

Прибирали і у селах нашої громади. Зокрема, можете бачити результат роботи мешканців Зеленої та Волі-Ковельської разом зі старостою Анатолієм Боркою.

Міський голова  каже, приємно що всі так дружно вийшли на осінню толоку та закликає усіх підтримувати чистоту, не смітити та берегти довкілля.

Хочу подякувати усім, хто долучився до прибирання міста, сіл. Всі гарно попрацювали, і, сподіваюсь, отримали задоволення від того, що своїми руками зробили  нашу громаду чистішою

– зауважив Ігор Чайка

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *