Ковельчани провели весняну толоку

20.04.2021 о 19:48 · 2 хв читання

Сьогодні, 20 квітня, у Ковельській громаді відбулась весняна толока. До генерального прибирання активно долучились працівники підприємств, державних та комунальних установ, навчальних закладів, установ, організацій.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Скільки було зібрано та вивезено сміття, різного мотлоху та побутових відходів, мабуть, порахувати складно. Прибирали повсюди: паркові зони, береги Турії та навколо водосховища, центральну частину міста, впорядковували клумби, висаджували  квіти.

До толоки долучились і обранці громади. Разом із секретарем міської ради Оксаною Багновою вони очистили один із найбільш засмічених берегів Турії.

Працівники управління культури молоді та спорту впорядкували територію територію поруч з будівлею колишнього РАЦСу та висадили квіти біля пам’ятника Лесі Українці.

Представники усіх структурних підрозділів виконавчого комітету сьогодні теж не залишились осторонь доброї справи. Хорошою підмогою для них стали учні 5-В та Г класів ліцею №10. Вони разом з класним керівником Віталієм Волосюком переконані – «Спільно-сильно».

Колектив управління соціального захисту населення озброївся інвентарем і вступив в боротьбу із засміченістю. Тепер біля їх уcтанови чисто, а на клумбах ростуть квіти.

Найвелелюдніше було на колишньому стадіоні «Локомотив». Навести лад сюди зійшлась спортивна спільнота міста. До них приєднався і міський голова Ігор Чайка та його заступники. Працювали весело і дружно. А головне – усі залишились задоволеними результатами своєї роботи.

Міський голова Ігор Чайка каже, дуже приємно, що люди відгукнулись, знайшли час і вийшли на прибирання:

Хотів би подякувати усім, хто долучився до весняної толоки. Саме так ми зробимо наше місто чистішим, вочевидь, і красивішим, привабливішим не лише для ковельчан, але й гостей

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X