Початок нового навчального року: у Ковелі вакцинувалися третина освітян

30.08.2021 15:14

Сьогодні, 30 серпня, у Ковелі у залі засідань адмінбудинку відбулась оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та міської ради, комунальних підприємств громади, яку провів міський голова Ігор Чайка.

Про підготовку закладів освіти до навчального року говорив начальник управління освіти Віктор Бичковський. Він запевнив, що усі школи готові до прийому дітей, – інформує Ковельська міська рада.

Загалом сформовано 422 класи, 10 753 учні сядуть за парти. Свято Першого дзвінка відбудеться 1 вересня. Початок о 10-й годині.

Також Віктор Бичковський повідомив, що на сьогодні уже 35 відсотків освітян вакциновані і цей процес триває. Прикладом є ліцеї №10 та №13, де уже понад половина працівників мають щеплення.

Про хід будівельно-ремонтних робіт на об’єктах міста доповідав начальник відділу капітального будівництва Сергій Дудка

Зокрема, він зазначив, що завершується капітальний ремонт з розчищення русла Турії, будівництво мереж на стадіоні «Локомотив», дороги на вулиці Відродження. 

Найближчим часом бригади приступлять до облаштування прибудинкових територій на Незалежності, 80 – Вербицького, 2 та Володимира Кияна, 47 – 49.

Міський голова наголосив, що необхідно пришвидшити усі заплановані ремонтні роботи, аби встигнути до холодів.

Ігор Чайка доручив розпорядникам коштів сформувати бюджетні запити на 2022 рік, адже у вересні розпочинається формування головного фінансового документа громади.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.