У Ковельській громаді відбулась весняна толока

27.04.2024 о 09:07 · 1 хв читання

Вчора у нашій громаді пройшла весняна толока. До неї активно долучились працівники міської ради, структурних підрозділів виконавчого комітету, колективи закладів культури, освіти, спорту, комунальних підприємств, Державної екологічної інспекції у Волинській області.

Про це повідомила Ковельська міська рада.

Гуртом прибирали на закріплених локаціях: очищали береги Турії, водосховища, узбіччя, громадські місця. Активно займались наведенням ладу і в селах нашої громади.

Прикро, що серед нас і досі є чимало людей, котрі не бережуть довкілля, знищують природу, викидають сміття просто неба.

Сьогодні ж усі добре попрацювали. Комунальні служби вивозять сотні мішків зі сміттям.

Міський голова Ігор Чайка дякує усім, хто не залишився осторонь хорошої справи. Тепер потрібно зберегти результати спільних зусиль

– йдеться у вчорашньому повідомленні міськради

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (14)
 1. На фото йде прибирання біля колишнього БК, це територія парку і там є відповідна служба, що прибирає. За що їм платять гроші?

 2. За “вченням” алкоголіка маркса та сифілітика ульянова – коммунізьм – це суспільство, в якому на існує грошей. Коммуністичний безплатний субботнік, який перейменували на толоку, є практичним втіленням цього “вчення”.

  1. Ну ти і довбоєб сам алкоголік стфілітик. Маркс написав таку собі книжку “Капітал”. В усіх економічних ВНЗ світу досі вивчають викладені там наукові дослідження. Бо кращої праці в сфері економіки не існує. Ну а тобі нащадку поліцая та німецької шлендри аби скавчати.

   1. Йди кацапу розкажи свій бред, пітушок підкацапський. Забув, як совок жив за цією “кращою економікою” від алкоголіка маркса і як закінчив “економити” на смітнику?

    1. Ти висер поліцая й шлюхи німецької скигшиш що за тими часами гнидне. Піди пост поляку гени так він пруть. Підар

     1. Це ти, імбецил, все скиглиш і до сих пір не наскиглив на нову кацапську методичку

    1. Ти, розумнний твій порожній черепок, кланявся комунофашистам кацапським, доки вони не полізли в Україну війною. І далі продовжуєш кланятися, коммунізьм прославляти. Розуму – палата…

     1. ти придурошне навіть не розумієш про що ведеться мова. Ну звідки ж тобі знати що таке “Капітал” Маркса. в тебе ж висера поліцая й нацистської шлендри мізків в апріорі бути не може

 3. Була толока по прибиранню міста, а де прибирали? У центрі, на видних місцях! Іду сьогодні 29.04 вул.Вінниченка, біля малосімейного гуртожитку, лежить гілля обрізаного куща, гілля сухе. Той кущ ріс там декілька років, не було служб щоб це зробити. Цієї зими чи весни зрізали , а гілля буде лежати ще . На що дивиться фірма «Добробут», яка прибирає цю вулицю, де ЖЕК? Ось вам і толока!

  1. васьок ставлю бочку оцету на халяву приходь вип’єш він же тобі солодкий. Чи ти підар попе*ти а за слова відповідати то не твоє

   1. Де ти, півнику гівнокрилий, бочку оцту візьмеш? Ти ж ішачиш за безплатно, як належить справжньому лоху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X