У Ковельській громаді відбулась весняна толока

31.03.2023 о 15:14 · 2 хв читання

Сьогодні, 31 березня, погода не перешкодила дружньому прибиранню у нашій громаді. Уже традиційно у весняні дні ми наводимо лад на берегах річок, у паркових зонах, біля шкіл, садків, закладів культури, охорони здоров’я, біля своїх помешкань.

На жаль, «урожай» побутових відходів на окремих локаціях вражає. Найбільше зазвичай страждають від людської недбалості території біля головної водної артерії Ковеля — річки Турії, – повідомляє Ковельська міська рада.

Не забувайте: щоб було чисто — треба не смітити. Полюбіть по справжньому місто, село, де живете!

Сьогодні усі добре потрудились. Комунальні служби вивозять сотні мішків зі сміттям. Тепер потрібно зберегти результати спільних зусиль.

Як зазначає міськрада, мер міста Ігор Чайка дякує усім, хто не залишився осторонь весняного прибирання і долучився до хорошої справи, а особливо комунальникам, які працюють уже упродовж кількох тижнів.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (18)
 1. Бля коли вже ці міськрадівськи тварюки припинять піаритись достало вже

  1. Ніякі це не місьрадівські…Це – працівники культури, вчителі…Не ображайте людей! Свині – ті, що загаджують лісополоси…

   1. Зі зрадойобами немає про що говорити, їх ніколи не переконаєш, що в цій країні щось на краще робиться. І зрозуміло, що такі люди й нічого не роблять для того, щоб життя стало краще. Чекають поки за їх хтось зробить, от і жаліються 🙂

 2. Мабуть інших слів не навчила мама. До чого Путін, коли мова йде про сан. стан у нашому домі?

 3. Колись були добровільно-примусові суботники на честь 22 квітня – дня народження видатного сифілітика ульянова. Тепер дату перенесли, суботник зробили п’ятничником, а совківська основа залишилась…

  1. Не “совкові”прибирання,а чистимо після всяких навколишнє середовище,яке там де гуляє,відпочиває там і залишає після себе склотару, пакети…Весна, все зеленіє, а між цим різнокольорове сміття хай і далі валяється,приємно дивитись???

   1. Не плюйся совківськими наративами! Сміття – це продукт життєдіяльності людей. Як би ми не прибирали після себе, сміття не зникне, тільки трохи поменшає. Прибирати все одно доведеться і цим займатись повинні комунальники, а не совки з совками та віниками по суботах безкоштовно.

  2. такі суботники є корисними для громади і залучати на них потрібно не тільки працівників культури, освіти, а і злісних порушників громадського порядку…..ті не довчили, ті не довиховали то ж працювати всім раз свинство процвітає…

   1. Що значить залучати? Під загрозою позбавлення премії чи звільнення з роботи?

 4. То не кидайте сміття, прибирайте за своїми дітьми та псами. От і потреба в суботниках пропаде.

 5. Я сьогодні була учасником ціє акції… І прибирала аж ніяк не за собою чи моїми дітьми, а за “шановними жителями Ковельської громади.” Цікаво було б дізнатися, де “ударно попрацювали” міський голова та інші представники місцевої влади.

 6. В цьому році 22 квітня – день народження сифілітика ульянова припадає на суботу…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X