Що прийняли депутати Ковельської міської ради на листопадовій сесії

25.11.2021 о 17:22 · 3 хв читання

Сьогодні, 25 листопада, відбулась п’ятнадцята сесія Ковельської міської ради. На ній депутати розглянули понад 100 питань порядку денного. 

Обранці громади внесли зміни до міського бюджету на 2021 рік. Затвердили Програму управління місцевим боргом бюджету Ковельської міської територіальної громади на 2022-2026 роки, – повідомляє міськрада.

Йдеться про запозичення від Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО), яке буде спрямоване на фінансування енергозберігаючого проєкту в теріторіальній громаді – «Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення у місті Ковель Волинської області шляхом технічного переоснащення світильників на основі LED технологій». НЕФКО Ковельській громаді надасть кредит у сумі 15 мільйонів 50 тисяч гривень. 

Відсоткова ставка за користування кредитними коштами – 3% річних. Період, на який здійснюється запозичення – 5 років (з урахуванням пільгового періоду 18 місяців від дати підписання кредитного договору). 

Нагадаємо, що у громаді наступного року планують на 120 вулицях облаштують сучасне LED-освітлення. Будуть замінені не лише лампи, а й опорні конструкції. А також забезпечено диспетчеризацію процесу.

Проголосували обранці громади за рішення щодо переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації в 2022 році. Це — будівля їдальні на вулиці Володимира Кияна, 51 (колишня військова частина) та нежитлове приміщення на вулиці Міцкевича, 16.

Затверджено у новій редакції Статут комунального підприємства «Ковельські парки». Якщо раніше підприємство підпорядковувалась управлінню культури, молоді та спорту, то надалі – управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету.

Підтримали рішення, що стосуються змін до окремих місцевих програм. Зокрема, у програмі розвитку місцевого самоврядування передбачили кошти на разове преміювання випускників шкіл міста, які склали цьогоріч ЗНО на 200 балів. По 5000 гривень отримають четверо успішних ковельчан.

Комплексну місцеву програму захисту населення і територій Ковельської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки доповнено ІІІ розділом «Збір та утилізація небезпечних відходів». Передбачено придбання та встановлення контейнерів для небезпечних відходів: компактних енергозберігаючих ламп, батарейок, ртутних термометрів. 

Схвалили обранці громади ініціативу своїх колег Андрія Мілінчука, Вадима Клімука та Наталії Сеник і прийняли Програму комплексного озеленення та розвитку парків Ковельської територіальної громади на 2022-2024 роки «Зелене місто». У її рамках будуть створені у різних мікрорайонах Ковеля міні-сквери, які передадуть на обслуговування та утримання комунальних підприємств. 

На сесії дали згоду на збільшення розмірів статутного капіталу РЖКП №1.

Депутати прийняли відповідне рішення про утворення у Ковельській громаді чотирьох старостинських округів: 

  • Білинський старостинський округ з центром у селі Білин, до складу якого входить територія сіл Білин, Колодниця;
  • Зеленський старостинський округ з центром у селі Зелена, до складу якого входить територія сіл Зелена, Воля-Ковельська;
  • Ружинський старостинський округ з центром у селі Ружин, до складу якого входить територія сіл Городилець, Ружин, Клевецьк;
  • Тойкутський старостинський округ з центром у селі Тойкут, до складу якого входить територія сіл Доротище, Гішин, Тойкут, Заріччя, Воля, Лапні, Любче.

Було розглянуто понад 70 питань щодо регулювання земельних відносин. Вони стосуються надання дозволів на складання проєктів землеустрою з відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд, затвердження проєктів землеустрою, договорів оренди землі, її власності та прав користування тощо. 

На сесії ухвалили Положення про відділ програмно-комп’ютерного забезпечення виконавчого комітету міської ради.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. 5000 гривень за 200 балів з ЗНО це смішно, коли з бюджету розкрадаються мільйони. За кого ви маєте людей ,учнів ? А тищ 50? Ааа , жаба задушить. Щоб той новоспечений студент мав гроші наприклад на сучасний ноутбук, планшет. Це сором, нище плінтуса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X