Відомі претенденти на посади старост Ковельської громади

18.02.2021 11:22
Ольга Лисюк

Учора та сьогодні на засіданнях постійних комісій Ковельської міської ради депутати розглядають кандидатури на посади чотирьох старост територіальної громади.

Старостою сіл Білин та Колодниця має бути Ольга Лисюк, 1961 року народження, яка з 2006 року до останніх місцевих виборів у жовтні 2020 року працювала головою Білинської сільської ради Ковельського району. Проживає у Білині.

Старостою сіл Доротище, Гішин, Тойкут, Заріччя, Воля, Лапні, Любче – колишній голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, 1974 р. н., який нині є керівником апарату Ковельської районної ради та її депутатом від «Європейської Солідарності», членом цієї політичної партії. Проживає у селі Доротище. 

Старостою сіл Зелена та Воля-Ковельська – Анатолій Борка, 1985 р. н., депутат Ковельської районної ради («Європейська Солідарність»), член цієї партії, голова комісії з питань депутатської діяльності, законності, етики та регламенту. Працює головним спеціалістом відділу правового забезпечення та з питань запобігання і виявлення корупції, цивільного захисту та оборонної роботи Ковельської районної державної адміністрації. Проживає у Ковелі.

Старостою сіл Ружин, Городилець, Клевецьк – Оксана Наумчик, 1987 р. н., з 2015 по 2020 роки була депутаткою Ружинської сільської ради Турійського району та працювала головним бухгалтером сектору культури Турійської районної державної адміністрації. Безпартійна. Проживає у Ружині.

Депутати мають затвердити очільників старостинських округів Ковельської територіальної громади на пленарному сесійному засіданні, яке відбудеться наступного четверга, 25 лютого. Старости також, окремим рішення сесії, увійдуть до складу виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Нагадаємо, згідно норм чинного законодавства, член виконкому не може бути депутатом.

Ольга Лисюк
Андрій Броїло
Анатолій Борка
Оксана Наумчик

Фото Ковельської міської ради

  

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.