Бюджет Ковельської громади перевиконано майже на 7 млн грн

21.10.2021 о 16:13 · 2 хв читання

Низку питань, які вносяться на розгляд чергової сесії Ковельської міської ради, сьогодні, 21 жовтня, опрацювала постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів. 

Обранців громади стосовно внесення змін до бюджету Ковельської міської територіальної громади на 2021 рік поінформувала начальниця фінансового управління виконавчого комітету Валентина Романчук, – повідомляє Ковельська міська рада. 

Вона повідомила, що на 1 жовтня додатково бюджет громади отримав надходжень у сумі понад 6 млн 853 тис грн. 

Враховуючи факт перевиконання, виникає можливість здійснення першочергових видатків, необхідність в яких виникла протягом бюджетного року. Левова частина цих коштів піде на проплату за енергоносії, що обумовлено різким зростанням вартості газу. Зокрема, на переобладнання систем опалення в адміністративних приміщеннях в селах Білин та Ружин та придбання котлів — 110 тис. грн. Виділяється додатково 195 тис. грн на  оплату енергоносіїв для  адміністративної будівлі приміщення міської ради. Крім того, 370 тис. грн передбачили на придбання камер відеоспостереження. Загалом у цьому році на ці потреби буде використано 670 тис. грн. Додатково 60 тисяч перерахують на оплату харчування в лікарні учасників АТО/ООС та зубопротезування цієї категорії громадян. 

Начальниця фінансового управління представила депутатам ще один проєкт рішення – «Про здійснення місцевого запозичення Ковельською міською радою».

Публікація за темою: Ковель має взяти кредит у міжнародної корпорації на 15,8 млн грн

Ковель є учасником програми НЕФКО «Енергозбереження» щодо впровадження енергозберігаючих заходів та підвищення енергоефективності. У громаді планують здійснити капітальний ремонт мереж вуличного освітлення територіальної громади шляхом технічного переоснащення світильниками LED технологій. Для реалізації цього проєкту передбачене зовнішнє місцеве запозичення шляхом залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО). Розмір зовнішнього кредиту становить 15 млн 840 тис. грн терміном до 5 років від дати підписання кредитного договору (включаючи пільговий період – 18 місяців). Відсоткова ставка – 3%. 

Як зазначила Валентина Романчук, це рішення необхідно погодити ще з Міністерством фінансів України. Після чого місто отримає право на зовнішнє кредитування. 

Проєкти рішень рекомендовані до затвердження на сесії міської ради, пленарне засідання якої відбудеться 28 жовтня.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X