Що прийняли на сесії Ковельської міської ради?

29.10.2021 11:19

Учора, 28 жовтня, відбулась чотирнадцята сесія Ковельської міської ради.

На пленарному сесійному засіданні було розглянуто понад двісті питань, – повідомляє міськрада.

Влада ще купить камери відеоспостереження

У ході роботи погоджено зміни до бюджету громади. Станом на 1 жовтня додатково отримано надходжень у сумі понад 6 млн 853 тис грн. Враховуючи факт перевиконання, виникла можливість здійснення першочергових видатків. Левова частина цих коштів піде на оплату за енергоносії, що обумовлено різким зростанням вартості газу.

Зокрема, на переобладнання систем опалення в адміністративних приміщеннях в селах Білин та Ружин та придбання котлів — 110 тис. грн. Виділяється додатково 195 тис. грн на  оплату енергоносіїв для  адміністративної будівлі приміщення міської ради. Крім того, 370 тис. грн передбачили на придбання камер відеоспостереження. Загалом у цьому році на ці потреби буде використано 670 тис. грн.

Додатково 60 тисяч гривень перерахують на оплату харчування в лікарні учасників АТО/ООС та зубопротезування цієї категорії громадян.

Ковель отримає від єврокопорації кредит – 15,8 млн грн

Депутати дали згоду на місцеве запозичення міською радою. Ковель є учасником програми НЕФКО «Енергозбереження» щодо впровадження енергозберігаючих заходів та підвищення енергоефективності. Для  реалізації цього проєкту передбачене зовнішнє місцеве запозичення шляхом залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО). Його розмір – 15 млн 840 тис. грн терміном до 5 років від дати підписання кредитного договору (включаючи пільговий період – 18 місяців). Відсоткова ставка – 3%.

Як написав на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Ігор Чайка:

У результаті співпраці громада отримає економічно вигідне та ще й екологічне LED-освітлення. Реконструкція буде стосуватися 120 вулиць. Відбудеться заміна 2290 старих світильників на нові світлодіодні. Крім того, що ми встановимо LED-світильники, ми також будемо частково міняти опори, змінювати аварійний кабель на новий сучасний самоутримний ізольований провід (СІП). А також впровадимо систему диспетчеризації — керувати світлом можна буде на відстані

Присвоїли звання «Почесний громадянин міста Ковеля» (посмертно)

Депутати підтримали ініціативу своїх колег з фракції «Свобода» та проголосували за рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Ковеля» учаснику АТО, майору Ігорю Тимохіну (посмертно). 

Ігор Тимохін народився 28 квітня 1971 року в м. Ковелі. Навчався в СШ №4, далі – в ПТУ №5, яке закінчив за спеціальністю електрозварювальник. Деякий час працював на «Ковельсільмаші». Був одружений. Служив в Збройних силах з 1989 по 1991 рік, потім службу продовжив у Державній прикордонній службі України. На пенсію вийшов в 2008 році в званні майора прикордонної служби. Весною 2014 року був мобілізований до зведеного прикордонного загону і брав участь в бойових діях в районі Донецького аеропорту. Будучи кадровим військовим, завдяки винятковій сміливості та високій фаховості він не раз виводив з боїв у Артемівську та Пісках своїх підлеглих практично без втрат та важких ушкоджень, мав високий авторитет серед своїх бійців. На початку 2015 року був виведений на ротацію.

Помер Ігор Тимохін 2 березня 2015 року в Ковелі, приїхавши на День народження мами. Ігореві Тимохіну було 44 роки. Похований в смт. Нижні Ворота Закарпатської області. У нашому місті проживають мама Ігоря – Раїса та брат Анатолій. 17 листопада 2016 року нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» (посмертно).

На сесії також затверджено у новій редакції Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Ковеля». 

ДЮСШ №1 носитиме ім’я заслуженого тренера України

Депутати прийняли рішення «Про перейменування та затвердження нової редакції Статуту «Дитячо-юнацька спортивна школа №1 імені Петра Стуса».

З клопотанням до міської влади про присвоєння закладу імені Петра Стуса звернувся колектив. У 1961 році Петро Федорович розпочав працювати у школі тренером. Він є засновником і організатором відділення вільної боротьби не тільки у Ковелі, а й у Волинській області. Виховав 31 майстра спорту та понад 50 кандидатів у майстри спорту. Продовжують його традиції тренери, які працюють у закладі сьогодні. Щороку у Ковелі проходить традиційний турнір з вільної боротьби пам’яті заслуженого тренера України Петра Федоровича Стуса.

Розглянули понад 170 земельних питань

Депутати взяли до відома інформацію про роботу структурних підрозділів виконавчого комітету – Центру надання адміністративних послуг, відділів містобудування та архітектури, обліку, розподілу та приватизації житла, управління економічного розвитку та торгівлі. 

Обранці громади розглянули понад 170  питань, що стосуються регулювання земельних відносин та містобудування. 

Також було підтримано звернення до Міністерства охорони здоров’я та Волинської обласної ради щодо збереження статусу Ковельського фахового медичного коледжу.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *