Кашуба Сергій Дмитрович

Народився 21 вересня 1976 року у Ковелі. Навчався у школі №1.

У 1995 році з відзнакою закінчив Ковельський машинобудівний технікум, у 1999 — Луцький державний технічний університет,  де  здобув кваліфікацію інженера-механіка.

Працював за спеціальністю в Ковельському управлінні осушувальних систем,  майстром дільниці обліку газу  в Ковельському управлінні по газопостачанню та газифікації,  головним інженером в ПП “Фомальгаут -Ковель”, ТОВ “Ковель-вапно”.

Його поважали як компетентного і відповідального спеціаліста, хорошого керівника, працелюбну і щиру людину. Він мав добре серце, товариську вдачу, золоті руки. Дбав про сімейний добробут, збудував дім, був люблячим чоловіком,  турботливим батьком для двох дітей.

З перших днів повномасштабної війни росії проти України, 25 лютого 2022 року, поповнив ряди Сил територіальної оборони. Він був із тих, хто прагнув якнайшвидше потрапити на передову. Понад рік служив на Волині, а потім — воював на сході України. У будь-яких ситуаціях був оптимістично налаштований на перемогу,  відповідально виконував службові обов’язки. Сильна особистість і надійний побратим.

Снайпер 2 категорії відділення снайперів роти вогневої підтримки військової частини A7063, солдат Сергій Кашуба з позивним “Інженер” загинув 7 травня 2023 року у бою  біля села Діброва Краматорського району Донецької області.

Героєві було 46 років. Він мужньо виконав військовий обов’язок,  захищаючи рідну землю, свободу і незалежність країни.

Похований на Алеї Героїв Ковельського міського кладовища.

Поділитися:
Ковель Меморіал Слави
X
X