Корень Сергій Сергійович

Народився 28 червня 1979 року  у Ковелі. Навчався в школі №12.  Брався за будь-яку роботу, працював за  кордоном. Був опорою для дружини Наталії, сина Дениса, мами. Він нікому не відмовляв в допомозі. Мав чуйне серце і невтомні руки. Його поважали за доброту, порядність, розсудливість.

У 2015 році добровольцем пішов до військкомату, аби стати на захист України. Брав участь в бойових діях в зоні проведення АТО.

17 лютого 2016 року нагороджений відзнакою Президента України “За участь в антитерористичній операції”.

Коли розпочалася повномасштабна війна росії проти України, прибув  до Ковельського  об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. 26 лютого 2022 року призваний за мобілізацією до лав ЗСУ.

Стрілець-санітар 3 механізованого відділення 2 механізованого взводу І механізованої роти механізованого батальйону військової частини А 0296 Сергій Корень свої 43 роки зустрів на війні. Він був не просто солдатом, він був воїном, патріотом, справжнім українцем.

28 липня 2022 року  загинув в районі села Широке Баштанського району Миколаївської області внаслідок ворожого танкового обстрілу.

Без чоловіка залишилася дружина, без сина — мати, без батька -син.

Похований на Алеї Героїв Ковельського міського кладовища.

Поділитися:
Ковель Меморіал Слави
X
X