У Ковелі попрощалися з бійцем Сергієм Коренем, який віддав життя за Україну

30.07.2022 20:03

Війна своїм чорним крилом вкотре торкнулась нашого міста, забравши життя ще одного земляка – Сергія Кореня. Знову сльози на очах рідних і близьких, біль у наших серцях, чорні стрічки на синьо-жовтих стягах.

Про це інформує Ковельська міська рада.

Містяни зібралися на площі Героїв Майдану, щоб провести в останню путь Героя.

Сергій народився 28 червня 1979 року, закінчив школу №12, працював за кордоном. Він був опорою для дружини Наталії, сина Дениса, мами та старших братів. Він був прекрасною людиною, яка об’єднувала і давала надію.

Сергій Корень добровольцем пішов захищати країну під час анексії Криму та АТО. Потім повернувся. Побудував власний дім, але не встиг в ньому пожити.

Коли сталося повномасштабне вторгнення орків на нашу землю, він одразу прибув у військкомат. На початку війни був мобілізований на фронт. На жаль, 28 липня Сергій загинув на Миколаївщині.

Він був не просто солдатом, він був воїном, патріотом, справжнім українцем. Сергій залишив світлий слід на цій земній дорозі. Знаємо, що тепер ти на небесах і будеш тримати небо над Україною, заради якої ти поклав своє життя. Глибокі співчуття рідним та близьким. Герої не вмирають

– сказав міський голова Ігор Чайка

Вічна пам’ять Герою!

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.