Каратисти з Ковеля на чемпіонаті України завоювали 3 золоті та 4 бронзові медалі

02.05.2024 о 10:24 · 2 хв читання

27-28 квітня у Палаці спорту в Києві проходив чемпіонат України та всеукраїнський турнір з кіокушинкай карате «Бійці нації». У змаганнях взяли участь 1200 спортсменів та 117 тренерів, які представляли 67 клубів з 16 федерацій.

Про це «Ковель media» повідомив тренер ковельського спортивного клубу з кіокушинкай карате «ОЯМАС» Сергій Долінко.

Команда з Ковеля, яка складалася з 11 талановитих каратистів, здобула результати, що вражають. Усього ковельчани завоювали 7 нагород, серед яких 3 золоті та 4 бронзові медалі. Крім того, троє наших учасників посіли 4-те місце, та були за один крок до нагород.

Посівши призові місця в різних категоріях, команда Ковеля потрапила до топ-10 найкращих клубів серед 67 команд за кількістю золотих медалей та зайняла 8-ме місце. Також тренер Сергій Долінко опинився серед найкращих, зайнявши 11-те місце зі 117 у загальному заліку. І взагалі ковельчани гідно виступили, посівши 12-те місце серед 67 команд.

Спортивний клуб дякує депутатці Ковельської міської ради, директорці Ковельського фахового медичного коледжу Олені Григолі та директору Ковельського центру професійно-технічної освіти Сергію Антонюку за сприяння в організації та підготовці спортсменів, а також висловлює велику подяку та шану нашим Захисникам за мирне небо над головою, змогу тренуватись та брати участь у таких змаганнях у важкий для країни час.