Керівник кооперативу в Ковелі заплатить штраф за хабар поліцейським

09.04.2021 11:23

За принципової позиції прокурорів Ковельської окружної прокуратури, які підтримали публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про пропозицію та надання 43-річним жителем Ковеля неправомірної вигоди поліцейським, суд призначив громадянину покарання у виді штрафу в розмірі 27 200 гривень.

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Увечері 01 лютого 2021 року в Ковелі чоловік, аби не бути притягнутим до відповідальності за порушення Правил дорожнього руху, запропонував поліцейським 10 000 гривень.

Публікація за темою: У Ковелі задокументували рекордний хабар – 10 тис. грн

Суд визнав його винним у пропозиції та наданні неправомірної вигоди службовим особам (ч. 1 ст. 369 КК України) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі однієї тисячі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (27 200 грн).

Кошти, які громадянин надавав як неправомірну вигоду правоохоронцям, конфісковані.

З відкритих судових джерел відомо, що обвинуваченим є керівник ковельського обслуговуючого кооперативу «Сяйво 2011» Вадим Прокопчук.

До речі, постановою Ковельського міськрайонного суду від 4 березня 2021 року, за керування автомобілем «Hyundai Santa FE» у стані алкогольного сп’яніння на Вадима Прокопчука, який визнав свою провину, накладено адміністративне стягнення у виді штрафу – 10 200 гривень, з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік. З нього також стягнуто на користь держави судовий збір в сумі 454 грн. 

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.