Колишній «батюшка» на авто збив людину і втік з місця ДТП

28.09.2020 09:50

Колишній настоятель Свято-Миколаївської церкви УПЦ Московського патріархату міста Ковеля автомобілем марки «Mitsubishi Galant» збив велосипедистку, яка рухалась попереду в попутному напрямку, та втік з місця пригоди.

Внаслідок ДТП, яке трапилося 25 травня 2020 року о 20:20 в селі Зелена Ковельського району на вулиці Центральна, жінка отримала тілесні ушкодження, а автомобіль – механічні пошкодження.

Провина водія була доведена матеріалами справи, зокрема протоколами огляду місця події, допитами трьох свідків та потерпілої.

30 червня поліція прийняла постанову про закриття кримінального провадження.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Сергій Панасюк визнав «батюшку» винним у вчиненні ДТП та оштрафував його на 340 гривень, стягнувши з нього в дохід держави судовий збір в розмірі 420 грн 40 коп. (про характер тілесних ушкоджень потерпілої у судовій постанові нічого не сказано, – ред.). Відносно залишення останнім місця дорожньо-транспортної пригоди, то цей самий суддя закрив провадження в зв’язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.

Справа про вчинення вказаного правопорушення надійшла на розгляд до суду 12 серпня 2020 року, тобто за 13 днів до закінчення строку накладення адміністративного стягнення, що в свою чергу унеможливило розгляд даної справи у строки, визначені законом, з урахуванням своєчасного повідомлення особи, яка притягується до відповідальності. Вказаний вище строк накладення стягнення закінчився 25 серпня 2020 року

– йдеться у постанові суду від 21 вересня

До суду від поліції надійшла ще третя справа відносно колишнього священика. У документах говориться, що він «вживав алкогольні напої після дорожньо-транспортної пригоди за його участі до проведення медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння».

Суддя Сергій Панасюк і цю справу закрив аналогічно попередній – у зв’язку з закінченням строку накладення адміністративного стягнення.

Фото ілюстративне

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.