Колишнього лікаря, який убив тестя і тещу, помістили до психлікарні

13.08.2022 10:58

33-річному жителю Ковеля, який убив тестя і тещу, продовжено строк запобіжного заходу у виді перебування в закладі надання психіатричної допомоги із суворим наглядом.

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду.

Нагадаємо, вранці 1 березня 2022 року колишній лікар-ортопед-травматолог Ковельського МТМО завдав родичам численних ударів ножем. Унаслідок отриманих травм 55-річний потерпілий помер одразу, а 54-річна жінка – згодом у лікарні.

Поліція відкрила стосовно нападника кримінальне провадження за п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України (Умисне вбивство двох або більше людей), що карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі. 

Судово-психіатрична експертиза засвідчила, що громадянин у момент скоєння злочину перебував у стані неосудності через наявне у нього психічне захворювання. Суд застосував до нього примусові заходи медичного характеру.

Нещодавно прокурором в судовому засіданні заявлено клопотання про продовження застосування щодо чоловіка раніше обраного запобіжного заходу до 19 вересня 2022 року включно.

В даному випадку, з врахуванням тяжкості інкримінованого М. суспільно-небезпечного діяння, даних про особу обвинуваченого, його стану здоров’я, суд вважає, що застосування іншого запобіжного заходу, не зможе забезпечити його належної процесуальної поведінки та не дасть змогу дослідити всі обставини кримінального правопорушення у встановлені законом строки, а тому запобіжний захід у вигляді поміщення М. до психіатричного закладу в умовах, що виключають його небезпечну поведінку, слід продовжити

– йдеться в ухвалі суду
Поділитися:

Коментарі

  1. Пару місяців потримають, вилікують аскорбінкою і водою для ін’єкцій і випишуть здоровим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.