Ковель не хоче утримувати міжнародну дорогу, яка проходить через місто

03.07.2021 о 14:57 · 2 хв читання

Ковельська міська рада звернулася до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Державного агентства автомобільних доріг України з приводу проїзної частини міжнародної дороги М-19, що проходить через Ковель.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України за № 735-р від 11 вересня 2007 року було передбачено передачу у державну власність автомобільної дороги М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече – (на м. Кишинів), яка проходить по вулицях Брестській, Ярослава Мудрого, Сергія Тимошенка, Ольжича та Луцькій у місті Ковелі, протяжністю 9 кілометрів.

Наказом Державної служби автомобільних доріг України за №75-ОД від 7 грудня 2007 року була створена комісія, яка провела обстеження об’єктів передачі, що належать Ковельській міській раді і проїзна частина яких передається службі автомобільних доріг у Волинській області, та складені акти приймання-передачі. На проїзних частинах доріг провели ремонт за рахунок коштів міського бюджету. Проте, акти передачі так і не були підписані Службою автомобільних доріг у Волинській області.

На численні звернення виконавчого комітету Ковельської міської ради до Служби автомобільних доріг у Волинській області щодо виконання розпорядження Кабінету Міністрів України позитивного результату не дало.

В послідуючому, змінами до розпорядження КМУ від 8 травня 2019 року № 307-р зазначену вище автомобільну дорогу було виключено з Переліку автодоріг, проїзні частини яких передаються з власності територіальних громад міст і селищ у державну власність з віднесенням їх до сфери управління Укравтодору.

На даний час здійснюється реконструкція міжнародної автомобільної дороги М-19 за програмою Президента України «Велике будівництво». В свою чергу, проводити систематично капітальний ремонт ділянки дороги протяжністю 9 км, яка знаходиться в комунальній власності міста і по якій проходить значний транзитний потік транспортних засобів, за рахунок коштів місцевого бюджету немає можливості.

Ковельська міська рада в черговий раз звертається про сприяння щодо передачі проїзної частини автомобільної дороги М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече – (на м. Кишинів), яка проходить по вулицях Брестській, Я. Мудрого, Тимошенка, Ольжича та Луцькій м. Ковель Волинської області, протяжністю 9 кілометрів з власності територіальної громади міста Ковеля у державну власність з віднесенням її до сфери управління Укравтодору для забезпечення її належного обслуговування та утримання

– говориться у зверненні Ковельської міськради
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. там крали багато грошей, і дорога не відповідає вимогам безпеки

  2. Миколо, а ти , видно , грейдерував дорогу, раз знаєш, що “там крали багато грошей”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X