Ковель виграв Кубок Асоціації футболу Волині

14.08.2020 о 10:57 · 2 хв читання

У Княгининку зіграли матч за Кубок Асоціації футболу Волині. За почесний приз змагалися команди із Боратина та Ковеля, однак переможцями стали саме ковельські футболісти.

У фіналі Кубка Асоціації футболу Волині зійшлися минулорічні фіналісти – «Боратин» та «Ковель-Волинь», повідомляють «Волинські новини» з посиланням на телеканал «Аверс».

Минулого літа гору над суперниками взяли ковельчани, однак цьогоріч уже під керівництвом Олега Федюкова оновлений «Боратин» волів реваншуватися за ту поразку.

Голова Асоціації футболу Волині Віталій Кварцяний дуже радів з приводу відновлення футбольного сезону:

Ми довго чекали цього часу. Футболісти зі всієї області дзвонили, просили починати змагання. Природа все підготувала, волинські футбольні поля вкрилися зеленою травою та потребували футболістів

Щодо матчу, то він проходив за рівної боротьби – обидві команди у першому таймі свої можливості не реалізували та пішли на перерву без забитих голів.

А на початку другого тайму своє слово сказав досвідчений бомбардир «Боратина» Роман Степанов, який вдало «перевірив» на пильність воротаря ковельчан – 1:0. Гравці «Ковеля-Волині» до останнього боролися за порятунок матчу і таки досягли свого наприкінці гри – Петро Мороз в буквальному сенсі заштовхав м’яч у ворота опонентів після подачі з кутового – 1:1.

У серії пенальті гравці у зелених футболках не забили перший свій удар, а надалі усі футболісти були точними, тож команда «Ковеля-Волині» здобула перший трофей у 2020 році.

Гравець ФЦ «Ковель-Волинь» Роман Романчук сказав, що вигравати завжди приємно, особливо здобувати вольові перемоги.

Дуже приємно, що молоді хлопці, які вийшли на заміну, билися до кінця. Гра була досить непогано. Хоч цей турнір слугує підготовкою до сезону, але всі хочуть виграти

– прокоментував перемогу своєї команди Роман Романчук

Попереду – повноцінне продовження сезону, матчі Кубка Волині та чемпіонату Волині з футболу. Тож у Асоціації футболу Волині обіцяють цікавий сезон аж до пізньої осені. Матчі 1/8 фіналу Кубка Волині відбудуться уже 15-16 серпня.