Ковель за підтримки міжнародних донорів впроваджуватиме концепцію Smart Сity

Ковель та ще 11 міст будуть розробляти та впроваджувати концепцію Smart Сity (розумне місто) спільно з командою Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP).
Це – програма міжнародної технічної допомоги, яка першою в Україні розпочала працювати над системним цифровим розвитком держави, – повідомляє Ковельська міська рада.
Її ключова мета – покращити якість життя українців завдяки зручним і прозорим державним сервісам. Щоб комунікація з владою була однаково простою усюди – незалежно від місця проживання.
Публікація за темою: Дві громади з Ковельщини перемогли у конкурсі цифрових технологій
У відборі Smart City взяло участь 18 громад із населенням від 40 до 110 тисяч, які прагнуть цифрового розвитку та готові запровадити посаду спеціаліста з цифрової трансформації.
Конкурс був проведений у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Одеській, Сумській, Херсонській, Хмельницькій та Чернігівській областях.
До співтовариства розумних міст EGAP Серед тих, кого відібрано командою Програми: Ковель, Володимир, Нововолинськ (Волинська область), Кам’янець-Подільський, Старокостянтинів (Хмельницька область), Ніжин, Прилуки (Чернігівська область), Ромни (Сумська область), Самар, Жовті Води, (Дніпропетровська область), Чорноморськ, Подільськ (Одеська область).
Усі міста визначають свої пріоритети в діяльності для цифрової трансформації.
Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) фінансується Швейцарією і виконується Фондом Східна Європа у співпраці з Мінцифрою та Фондом Innovabridge.

Фото Ковельської міської ради
Більше про




Коментарі
Залишити відповідь

Оце ж я так собі думаю. Благоустрій парка Шевченка, парка Лесі, 50 м набережної, ветеранський простір, утеплення підаркому, тепер от концепція Smart Сity. По ходу в Україні війни не має. Як би ворог переможен прапор України над Кремлем. От і витрачаємо міліони на оте все вищеперераховане. Армії допомагати вже не треба.
Може вже нарешті та підарська місцева влада припине знущатись над людьми.
Не підуть ті гроші вкрадені на людському горі і крові захисників на користь ні вам ні вашим родинам.
Спочатку поцікавтеся хочаб що до чого, є море фондів чи організацій які виділяють кошти громадам для покращення міста. Багато з них спонсорують іноземні організації, як тут Швейцарія. Тож можливо нехай ті спонсори самі вирішуватимуть куди їм дівати їхні гроші? Тут люди замість того щоб плакати дома, скористалися можливістю покращити місто, чому ні?
На сільсаші вже декілька днів повністю відсутнє вуличне освітлення, а тут хтось про якесь розумне місто розповідає.
Та от ми і цікавимось оте все вище перераховане фінансується дійсно міжнародними програмами але у вигляді кредитів і то частково, решту добавляє місто. Подивіться бюджет і не треба впарювати про дармові закордонні гроші. Ви в тому підаркомі не самі розумні.
Війна рано чи пізно скінчиться,Яша та мер параша за кожну вкрадену копійку дасте відповідь.Готуйтесь
Хаби , простори, тепер вже смарт сіті.. ну як все так красиво, то пора вже хлопців нормально забезпечувати, а не «буханки» підганяти
Ідіть самі і воюйте, а не чужих дітей гребете. Падлюки підаркомівські
Для влади різних рівнів війни немає.
Це для них особисто.
7 Ліцей писали отеплюють за фонд а збирають з кожного учня по 1000гривень на фонд класу і куди такі кошти
А ця програма може припинити війну ?
Може розв’язати війну проти яші і його куратора