Дві громади з Ковельщини перемогли у конкурсі цифрових технологій

24.09.2021 12:00

Цього літа 15 територіальних громад Волинської області взяли участь у конкурсі для впровадження цифрових технологій Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

Переможцями конкурсу стали 5 громад, а саме: Нововолинська, Володимир-Волинська, Любешівська, Шацька та Смідинська (дві останні представляють Ковельський район), – повідомляє Волинська ОДА.

Учасники зустрічі, яка відбулася учора, 23 вересня, в обласній державній адміністрації, проаналізували стратегію Волині з цифрової трансформації громад та шляхи її впровадження.

Важлива не сама технологія, а можливість її використання населенням для результату. Для нас пріоритетним є залучення мешканців громад до процесів цифровізації. Особливо молоді – талановитих, здібних, активних молодих людей, які в силу свого віддаленого місцепроживання не в повній мірі мають можливість для розкриття потенціалу. Цифровізація дозволить подолати цю відстань. Тож ми маємо великі сподівання на результат нашої співпраці і готові до роботи без зволікань

– окреслила своє бачення діджиталізації заступниця голови ОДА Вікторія Левчук

Фахівці обговорили можливість ІТ-стартапів, залучення до цифровізації представників макробізнесу і представників територіальних громад. Вікторія Левчук озвучила перспективу створення сучасного простору – своєрідний коворкінг на базі ОДА для таких зустрічей, що знайшло беззаперечну підтримку колег від EGAP.

Особисті зустрічі команди Програми EGAP із представниками громад-фіналістів конкурсу відбудуться найближчим часом, як і запровадження інноваційних технологій у системи управління розвитком громад.

Фото Волинської облдержадміністрації

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.