Ковельчанку номінували на акцію «Герой-рятувальник року»

21.04.2021 20:30

Ковельчанку Ольгу Дорош, яка в лютому 2021 року врятувала жінку з палаючого будинку, номінували на всеукраїнську акцію «Герой-рятувальник року», – розповів «Суспільному» заступник начальника Ковельського міськрайонного відділу ДСНС Олександр Дерев’янчук.

Це трапилося 15 лютого. О 18 годині Ольга Дорош мала йти на роботу, вона працює техпрацівницею у Ковельській міській раді. Того дня жінка затрималася та вийшла з дому на кілька хвилин пізніше, ніж завжди. Дорогою побачила з-під даху будинку густий дим, а у вікні – сусідку, яка не могла вийти з дому.

Ольга Дорош каже: часу на роздуми у неї не було. Кинулась рятувати жінку. Відкрила двері та витягла потерпілу навулицю. У хаті залишився літній чоловік, який був прикутий до ліжка після інсульту. Коли зрозуміла, що не зможе винести його сама, Ольга Дорош викликала пожежників і «швидку». Лише на роботі вона зрозуміла, що трапилося.

Рятувальник Сергій Волосюк розповідає, що паралізований чоловік лежав біля палаючого ліжка. Його нащупали руками. За ноги підтягли, взяли за руки і винесли навулицю. Обох постраждалих доправили у лікарню.

Заступник начальника Ковельського міськрайонного відділу ДСНС Олександр Дерев’янчук розповідає, що такі випадки, коли люди проявляють ініціативу та героїзм, реагують на ситуації, рятують людей, рятувальники намагаються відстежувати.

За мужність і врятоване життя Ольгу Дорош номінували на щорічну всеукраїнську акцію «Герой-рятувальник року».

Всеукраїнську акцію «Герой-рятувальник року» започаткували у 2004 році. Таким чином в Україні відзначають громадян, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій і стихійного лиха. За 17 років переможцями акції стали 20 волинян, – повідомила начальниця відділу УДСНС в області Ірина Варварук.

Фото: Ковельська міська рада
Відео: «Суспільне»

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.