Ковельчанин виборов срібло чемпіонату світу з пара пауерліфтингу та путівку на Паралімпійські ігри

31.08.2023 о 15:27 · 2 хв читання

З 22 по 30 серпня в місті Дубаї (ОАЕ) відбувся чемпіонат світу з пара пауерліфтингу (жим штанги лежачи) серед атлетів з порушеннями опорно-рухового апарату. На ньому змагались 499 учасників з 81 країни світу. Національну збірну України представляли 14 спортсменів та спортсменок.

У ваговій категорії до 88 кг ковельчанин Юрій Бабинець, потужно і безпомилково виконавши свої жими на вазі – 205 кг та 211 кг, запросив штангу з рекордною європейською вагою – 221 кг! – повідомляє сьогодні Ковельська міська рада.

Хлопцеві вона підкорилась, але судді підгледіли технічні помилки і підняту спробу не зараховували. Рекорд Європи доки встояв, а результат 211 кг приніс Юрію четверте місце чемпіонату і путівку на Паралімпійські ігри – 2024 в Парижі.

У заключний день спортивного форуму бронзову, срібну та золоту медалі доклали до своєї скарбнички атлети і атлетки України в командних змаганнях.

Наші жінки стали «бронзовими» у програмі змагань «Women Team Event», а у чоловічому чемпіонаті «Men’s Team Event» Юрій Бабинець разом з Костянтином Панасюком та Антоном Крюковим прикрасили свої груди світовим сріблом, посівши друге місце серед 14 команд.

У програмі змішаного командного чемпіонату «Mixed tеam event» не було рівних нашій «золотій» команді (Костянтин Панасюк, Антон Крюков і Наталія Олійник). Остання золота медаль чемпіонату світу 2023 року їде в Україну!

У підсумку наша національна збірна виборола 18 нагород і посіла командне четверте місце.

Вітаємо Юрія і всіх Українських паралімпійців з блискучим виступом. Бажаємо команді сили, високих результатів, нових рекордів і гучних перемог.