Ковельчанин з позивним «Данте», який звільняв острів Зміїний, зустрівся з міським головою

31.08.2023 о 17:00 · 2 хв читання

Ковельський міський голова Ігор Чайка зустрівся сьогодні з воїном-ковельчанином Данилом, якого багато хто знає за позивним «Данте». Він приїхав у відпустку.

Про це повідомив мер міста.

Постояли біля вже легендарного прапора з острова Зміїний, який він передав нашій громаді, і який ми встановили на День Прапора в холі міської ради. Всі воїни, хто на ньому лишили свій підпис, хвала небу, живі. Але говоримо також про втрати, про те, як війна з «окопної» все стрімкіше й тотальніше переходить у війну дронів. І як такі, як «Данте», змінюються разом із нею

– зазначає Ігор Чайка

За словами мера, взимку 2022 року «Данте» був у розвідці сапером, зараз служить в інженерно-саперному взводі. Там можна, в цій постійній змінній війни, стати ще більш ефективним. Це – філософія нашого військового, бути максимально ефективним. Бо навіть у відпустці він не пропускає занять у спортзалі. А у проміжку між бойовими завданнями на війні навчається стріляти з усього, з чого ще не вмів, так як сучасний солдат, на його переконання, має бути максимально універсальний.

З 308 калібра (снайперська гвинтівка) – вже влучаю в пачку з-під цигарок на 300 метрів

– каже буденно захисник

«Данте» загалом про війну говорить, як про «робити роботу». Його спокійний оптимізм – надихає, його оповіді та відео – про те, що роблять зараз вони на нулі, дають реальну картину й розуміння, чим можемо бути ми тут корисні у кожному конкретному випадку, бо є речі, про які можна почути лише з перших вуст.

Завтра, 1 вересня, в День знань, Данилові-«Данте» виповниться 25. Радію, що він матиме змогу зустріти свій День народження вдома

– пише Ігор Чайка

Фото зі сторінки Ігоря Чайки у Фейсбуці

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X