Ковельська громада передала два моторних човни для морських піхотинців

14.06.2024 о 13:39 · 2 хв читання

Ковельська громада продовжує підсилювати оборонців. Сьогодні 2 нових моторних поліетиленових човни Whaly 435 LF з двигунами HONDA BF 50 отримав корпус морської піхоти. У ньому несе службу ковельчанин, депутат міської ради, учасник АТО, офіцер Володимир Шпіка, який з перших днів повномасштабного вторгнення – на фронті.

Про це повідомила Ковельська міська рада.

На початку війни, коли він приїздив у Ковель за автомобілем, то казав:

Хтось повинен воювати, хтось має займатись волонтерством, хтось працювати в тилу. Тільки так – одним дружнім кулаком ми зможемо розбити ворога

Коли ж на адресу міського голови надійшов запит від підрозділу, що вони вкрай потребують таких плавзасобів, його одразу було скеровано у роботу та проведено закупівлю. Загальна вартість двох човнів – майже один мільйон гривень.

Хлопці, які приїхали за ними, кажуть, що водний транспорт допомагатиме на Херсонському напрямку стримувати натиск ворога, де вони виконують бойові завдання, де зараз дуже гаряче. Тому постійно є потреба у додаткових засобах.

Дуже важливо, що нам вдалось придбати, знайти той варіант, який вам підходить. Нехай ці човни добре служать. Вітання і вдячність усім захисникам, а особливо нашому землякові Володимиру Шпіці

– сказав перший заступник міського голови, лучанин Тарас Яковлев

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X