Райрада прийняла бюджет та розпочала реорганізацію приєднаних рад

18.12.2020 о 14:19 · 4 хв читання

Сьогодні, 18 грудня, у Ковелі в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулася друга сесія Ковельської районної ради.

Депутати внесли зміни до кількох цільових програм. Зокрема, на програму, яка стосується соціального захисту населення Ковельського району на 2019-2022 роки, збільшено фінансування на 120 тисяч гривень.

Також проголосували за зміни в районні бюджети на 2020 рік, які були прийняті у грудні 2019 року Ковельською, Старовижівською, Любомльською та Ратнівською районними радами.

Прийнято районний бюджет нового Ковельського району на 2021 рік, про який доповідала начальниця управління фінансів Ковельської РДА Світлана Карпюк.

Визначені доходи районного бюджету в сумі 1 062 000 гривень, видатки за головними розпорядниками коштів та бюджетними програмами у сумі 1 062 000 гривень, оборотний залишок бюджетних коштів на 2021 рік у розмірі 5000 гривень, що становить 0,47 відсотка видатків загального фонду районного бюджету.

Видатки по головному розпоряднику коштів – районній раді на 2021 рік передбачені у сумі 262,5 тис. гривень. Видатки на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам апарату районної ради становлять 247,5 тис. грн. У розрахунках видатків на оплату праці враховано виплати за посадовими окладами, надбавки за ранг та вислугу років, премія, доплата до мінімальної заробітної плати, що відповідає вимогам чинного законодавства. Видатки на розрахунки за енергоносії та комунальні послуги плануються в обсязі 15,0 тис. грн.

Передбачений обсяг бюджетних призначень недостатній для утримання районної ради у 2021 році

– йдеться у рішенні ради

Сесія прийняла Регламент Ковельської районної ради восьмого скликання, Положення про постійні комісії та Президію райради. З цих питань інформував керуючий справами виконавчого апарату, депутат райради від «Європейської Солідарності» Андрій Броїло.

Прийняті рішення про початок реорганізації Турійської, Любомльської, Шацької, Старовижівської та Ратнівської районних рад шляхом приєднання до Ковельської районної ради.

Депутати проголосували за вихід зі складу засновників, передачу бюджетної установи «Ковельська центральна бібліотечна система» та об’єктів нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність територіальної громади міста Ковеля. При цьому депутат від «Батьківщини» Володимир Андросюк запропонував доповнити проєкт рішення пунктом, який би дозволяв районній раді проводити у центральній бібліотеці сесійні засідання та інші заходи. Цю поправку депутати підтримали одноголосно.

 Серед інших питань – прийнято рішення про передачу:

  • комунального некомерційного підприємства «Любомльське територіальне медичне об’єднання Любомльської районної ради» у комунальну власність Любомльської міської територіальної громади;
  • адміністративного приміщення, гаражів та котельні Любомльської районної ради в комунальну власність Любомльської міської територіальної громади;
  • комунального підприємства «Любомльська районна друкарня» в комунальну власність Любомльської міської територіальної громади;
  • комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів сіл, селища, міста Любомльського району» у комунальну власність Любомльської міської територіальної громади;
  • закладів освіти  та культури у комунальну власність Старовижівської селищної ради; Сереховичівської, Смідинської, Дубечненської та Дубівської сільських рад;
  • передачу КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ковельського району Волинської області» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Колодяжненської сільської ради.

Затверджено перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, що підлягають приватизації у 2021 році, Положення про діяльність аукціонної комісії Ковельської районної ради для продажу об’єктів малої приватизації, План роботи Ковельської районної ради на перше півріччя 2021 р., структуру та чисельність виконавчого апарату Ковельської районної ради на 2021 рік (за пропозицією голови ради В’ячеслава Шворака, чисельність становить 12 чоловік, з них – один заступник голови та два радники).

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X