Ковельські хірурги провели унікальну операцію

...

Унікальну за складністю операцію, що тривала 6 годин, виконали судинні хірурги Ковельського МТМО.

Це – аорто-стегнове біфуркаційне алопротезування при розшаровуючій параренальній аневризмі аорти з поширенням на праву здухвинну артерію – повідомляють у медичному обєднанні.

Пацієнтом став чоловік 70-ти років, що звернувся до лікарні через нестерпний різкий біль у животі, спині та паховій ділянці. Після додаткових обстежень було встановлено наявність розшаровуючої аневризми аорти. Її розміри та розташування були справжнім викликом майстерності ковельських хірургів. Аневризма була надзвичайно близько до ниркових артерій та поширювалась на праву здухвинну артерію (несе кров до органів тазу та нижніх кінцівок).

Оперативне втручання проводилось терміново. Адже, аневризма могла розірватись у будь-який момент, а за згаяний час пацієнт заплатив би життям.

Радіємо професійному успіху завідувача відділення інтервенційної радіології та судинної хірургії Ковельського МТМО Голуба Олександра Миколайовича. Дякуємо за анестезіологічну допомогу та завжди веселий настрій Бондарчуку Анатолію Петровичу. Бажаємо пацієнтові швидкого одужання! Бережіть себе та будьте здорові!

– йдеться у дописі. 

Фото ілюстративне


Вам може бути цікаво

Ковельські хірурги врятували чоловіку ногу від ампутації

У лікарні пацієнту видалили з нирки чималий камінь

Врятували чоловіка, якого ножем поранили в серце та живіт

У Ковелі кардіохірурги провели складні операції на відкритому серці

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.