Ковельські провідники отримали чіткі інструкції щодо посадки пасажирів

21.10.2021 о 17:49 · 2 хв читання
Фото: Суспіьне Волинь

На залізничному вокзалі у Луцьку з 21 жовтня не продають квитків невакцинованим проти COVID-19 та тим, хто немає на руках ПЛР-тесту з негативним результатом.

Через це виникають суперечки між пасажирами та залізничниками, – розповіла Суспільному касирка вокзалу Тетяна Височанська.

З 21 жовтня при вході на вокзал працює чергова, яка контролює дотримання карантинних вимог у приміщенні.

Лучанин Володимир Мартинюк не зміг купити квитки до Києва. Каже: збирався їхати до столиці в неділю, але на касі чоловіку відмовили.

Це якийсь абсурд, я в шоці. Де написано, що мусово вакцинуватися? Добре, хай роблять безкоштовно ПЛР, все, немає питань. А чого я маю їхати, ще й платний тест робити?

– обурюється чоловік

Додає: пробуватиме потрапити у вагон, вмовивши керівника потяга.

Піду до начальника поїзда, сяду, та й все

– каже чоловік

О 12:10 до Луцька приїхав потяг сполученням Ковель-Новоолексієвка. Перш ніж потрапити у вагон, провідники перевіряють у пасажирів медичні документи.

Лучанка Любов Таєнчук їде до Дніпра. Каже: все необхідне для поїздки має.

Як розповіла провідниця потяга Валентина Бойко, має чіткі інструкції, щодо перевірки сертифікатів вакцинації та тестів.

Такі правила, ми маємо викликати поліцію, скласти акт і не допустити до посадки. В Ковелі посадки не було, це перша посадка, перші пасажири

– каже залізничниця

Зі слів чергового по вокзалу Дмитра Семенова, 21 жовтня у Луцьку також зупинятимуться ще три потяги. Для усіх пасажирів діятимуть ті ж правила.

Зі слів речника патрульної поліції Волині Богдана Павловича, під час посадки на потяг Ковель-Новоолексіївка на вокзалі у Луцьку жодних порушень не зафіксували.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Лучанин Володимир Мартинюк не зміг купити квитки до Києва. Каже: збирався їхати до столиці в неділю, але на касі чоловіку відмовили.
    Це якийсь абсурд, я в шоці. Де написано, що мусово вакцинуватися? Добре, хай роблять безкоштовно ПЛР, все, немає питань. А чого я маю їхати, ще й платний тест робити?

    зараз, будуть тобі робити безкоштовний ПЛР тест. як би ти не всрався. А бабло заробити і через лаболаторії відмити кошти, це як?

  2. А дальше платная вакцинация, или наоборот возможность ходить с кьюар кодом но быть не вакцинированым, хотите называйте это ” штрафом” хотите ” страховкой”… Пиздец Когда мы “это” всё прихлопнем!!?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X