Ковельські рятувальники розповіли ліцеїстам, як уникнути лиха

23.12.2020 12:14

Учора працівниками Ковельського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Волинській області було проведено інструктаж з учнями Люблинецького ліцею, під час якого основна увага була приділена правилам поведінки на кризі.

Рятувальники також наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки під час використання піротехнічної продукції, розповіли основні вимоги при влаштуванні святкової ялинки та нагадали алгоритм дій під час застосування вогнегасника.

Додатково учням були показані навчальні відеоролики, які дали змогу наглядно переконатись – до чого призводить нехтування елементарними правилами безпеки.

На завершення заходу учні отримали від працівників Служби порятунку пам’ятки з правилами безпечного поводження на водних об’єктах взимку та порадами з надання допомоги постраждалим на льоду. Рятувальники впевнені – лише дотримання елементарних правил допоможе уникнути лиха.

При виникненні надзвичайної події, або ви стали свідком такої – не зволікайте, телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!

– нагадують працівники Ковельського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Волинській області
Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.