Ковельські зоозахисники застерігають владу від співпраці з аферисткою

25.05.2020 22:00
Богдана Новарчук

Громадська організація «Kovel Animals» звертає увагу представників влади, всіх небайдужих ковельчан на бездомних собак та корупцію навколо їх вилову та стерилізації.

У соціальній мережі з’явилось повідомлення про те, що скандальна ексочільниця Луцького комунального підприємства «Ласка» Богдана Новарчук «реорганізувалась» у ФОП і зібралась надавати волинському місту послуги з вилову безпритульних собак.

Підозрюємо, що ще багато районних керівників вирішили саме таким нехитрим чином позбутись вуличних тварин і теж уклали договір з цією шахрайкою. Що ж, панове, ви добряче заплямовуєте свою репутацію, влізаючи у схеми відмивання бюджетних коштів

– заявляють активісти «Kovel Animals»

Як твердять ковельські зоозахисники, якби керівники міст і містечок, чи їх комунальні відділи, хоч трошки цікавились темою вирішення питання з безпритульними тваринами, то не віддавали би людські гроші до рук сумнівної особи.

Публікації за темою:

У теленовинах на ТСН повідомлялося, що на Хмельниччині зникли близько сотні вуличних та домашніх собак і до цього причетне луцьке КП «Ласка».

Пройдисвітка збирає всіх, в тому числі домашніх, крадених тварини з вашого населеного пункту і успішно викидає їх у лісах, полях чи селах і містах по дорозі до свого так званого стерилізаційного центру!!! Так, уявіть собі, всі ваші тварини, за кожну з яких заплачено з місцевого бюджету чималі гроші, не стерилізуються, не прилаштовуються, а як карти тасуються по всій Волинській області! Викидають їх, розгублених, наляканих, вагітних та цуценят, де попало, а ВИ фінансуєте таку протиправну діяльність

– наголошують зоозахисники

Громадська організація «Kovel Animals» відкрито звертається до міського голови Каменя-Каширського Василя Бондаря і до всіх сільських та міських голів: перед укладанням договору з ФОП Богданою Новарчук по відлову безпритульних тварин варто хоч трішки дізнатись про її репутацію, щоб зрозуміти, що немає «волшебника в голубом вертолете», який прилетить і забере всіх собак в нікуди. Інакше, чиновники, самі того не розуміючи, стають співучасниками сумнівної «схеми». На місцях потрібно створювати пункти по стерилізації та перетримки безпритульних тварин.

І окреме прохання до всіх волинян: цікавтесь, що відбувається у вашому населеному пункті. Якщо ви бачите, що в ці машини силоміць садять, чи з якої викидають тварин – блокуйте, не давайте їм цього робити! Знімайте на фото, відео, викликайте поліцію. Цими «бусами», які на фотознімку, зазвичай перевозяться тварини, які відловлює Богдана Новарчук із своїми спільниками. Лише наша небайдужість може покласти цьому край

– просять ковельські активісти

За словами зоозахисників, у більшості постраждають саме домашні тварини, бо їх набагато легше зловити ніж безпритульних, і для даного «підрядника» зовсім не важливо, чи тварина в ошийнику, чи без нього. Чи біля свого подвір’я, чи посеред міста. Головне кількість, за яку заплатять чималі бюджетні кошти. Якщо хтось тішить себе надією, що тварин просто заберуть і стерелізують, то він глибоко помиляється. Частина з них не виживе. Частину викинуть по дорозі в іншому населеному пункті, або просто в лісі, а назад до міста привезуть одну-дві особини «для галочки», а додатково ще й декілька «подаруночків» у вигляді тварин, які виловлені по усій Україні – не відомо звідки і з якими хворобами.

Публікація за темою: Звіт віце-президента АЗОУ Марини Суркової щодо інспектування Луцького КП «Ласка»

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

 1. Але все-таки тих собак треба кудитсь дівати. У центрі оті стаї – це не нормально. Давайте каструвати тих, хто їх розплоджує і виганяє

  1. Кудись дівати це не возити їх з міста в місто як це робить Новарчук! Тож ви гляньте відео з ТСН про неї

 2. Ми працюємо згідного чинного законодавства України, незавдаючи шкоди при цьому тваринам. В містах, де ми постійно здійснюємо діяльність кількість безпритульних тварин зменшується, а тварин, яких ми забираємо прилаштовуємо у родини, їхні фото та відео у родинах можна побачити у мене на сторінці у ФБ. На жаль, іноді трапляється, що тварини тікають від нових господарів, згідно зі статистикою зі 100 % прилаштованих тварин : 80 прилаштовуються успішно, 20 тікають, 10 з них знаходяться ,10 -ні. Ми не можемо вплинути на цю статистику, і не не можемо вплинути на власників, які гублять своїх тварин. Але писати про нас обман та свідомо псувати нам репутацію – це аморально.
  Про морозильники, до слова, усі діючі КП, які займаються тваринами, зберігають трупи тварин у морозильних камерах, перед достакою до Ветсанзаводу, ба навіть трупи людей в моргах зберігають у морозильних камерах. Щодо пані , яка викликала поліцію,щодо наркотиків,то слідство встановили, що вона їх і підкинула, наразі пані Любов їздить по монастирям і замолює гріхи.
  Всі справи, які на нас писали про злочини закриті – оскільки не підтвердилися жодними доказами!!! В Тернополі, ні в Тернопільській області ми ніколи не працювали. НІКОЛИ!!!
  Тому прошу видання перед публікаціями перевіряти факти , а не чиїсь думки писати, які сіють обман. Це не журналістський матеріал, я даю силку, на ЗМІ, які не послуговуються чутками, а приїхали до нас і провели з нами цілий день,а тоді зробили сюжет,так працює справжня журналістика

  1. Ви довго були директором КП Ласка і при вашому керівництві це був концтабір.Ніколи не забуду того жаху,що там відбувався.То напевно вам треба по монастирях іздити і своі гріхи замолювати.А от тим хто зараз витягує Ласку з того болота,що ви залишили,наша пошана і подяка.

  2. Ой блін,пише воно щось ще)))І як журналіст-гівно безграмотне,і як зоозахисник – живожер до грошей ненажерливий.Ніде в житті себе як жінка не реалізувало,то й на тваринах відігрується.

 3. А чому це журналісти не мають права публікувати матеріали з інших видань? Люди мають знати правду. У даній статті не має жодного слова “від себе” лише сухі факти та посилання на статті з інших видань, в тому числі з репортажів телеканалів. Чи мають публікувати тільки те що вигідно вашій катівні? Виходить усі видання пишуть неправду про тебе? Який обман, в чому? “Псувати нам репутацію” пффффф, та її вже нічого не зіпсує. Усій країні відома твоя репутація. А чи мала право ти писати в себе на сторінці “ганьба Ковелю” та про “продажних журналістів”?

 4. Ти тварюка, коли ти нарешті перестанеш чіпати тварин і знайдеш собі роботу?!
  Скільки можна заробляти захмарні кошти на трупах соба?!!
  Горіти тобі в пеклі!!

 5. Нащо тасувати собак по містах? Де взяли туди і привозьте, а не розкидаєте по інших населених пунктах. Чому так? А якщо за кимось дивилися, прикормлювали, вони були адаптовані, не агресивні? В іншому місті вони можуть вести себе геть інакше, будуть боятися і голодувати. А якщо в якось з них хвороби чи сказ, а її в інше місто, це епідемія страшніша коронавірусу, там вже нічого не допоможе.

 6. Ага,мала я діло з цією засраною “зоосахисницею”,зайшла в магазин собаці їсти купити,собака сиділа при вході в магазин,за три хв та курва її вкрала,коли піднявся шум,і було відео,тоді тільки собака через 9 діб повернулась,в жахливому стані,хоча казочок про втечу я наслухалась ,і сліз дитина виплакала,ох,побачила б я тебе

 7. Можливо хтось знає в кого пропала собака німецька вівчарка дівчина приблизно рок дет по тел 0633291368

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.