Ковельський «Барвінок» отримав І премію Всеукраїнського фестивалю

26.03.2021 14:14

У місті Рівному проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Танцююча країна».

Народний художній колектив ансамбль танцю «Барвінок» Ковельського Палацу учнівської молоді імені Івана Франка, який взяв участь у цих творчих змаганнях, за оцінками журі став лауреатом І премії, – повідомляє хореограф ансамблю Марія Солоп.

За її словами, до останнього моменту проведення конкурсу було під сумнівом через складну і непередбачувану епідемічну ситуацію в країні. Адже за декілька днів до цього був відмінений подібний захід у Львові через те, що місто потрапило в «червону» карантинну зону.

Протягом тижня ми з тривогою спостерігали за динамікою розповсюдження коронавірусу в країні, але на радість дітям фестиваль таки відбувся

– пише Марія Солоп

На цьому хвилювання не закінчились, адже, як виявилось, у складі журі «Танцюючої країни» були виключно професійні хореографи, які не пропустять жодної помилки. Знаючи про це, ковельчани доклали максимум зусиль і їхні старання виправдались.

Медалі, кубки, дипломи… Крім цього організатори конкурсу подарували дітям можливість побувати у місцевому зоопарку. Завершили свій відпочинок юні танцюристи відвідуванням ТРЦ «Sky Up», де досхочу настрибались на батутах.

Разом з батьками радіємо за наших талановитих дітей і висловлюємо подяку Ковельській міській раді за сприяння і матеріальну підтримку в організації поїздки

– зазначає Марія Солоп

Фото Марії Солоп

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.