Ковельський мер підписав контракти з директорами шести ліцеїв

Ковельський міський голова Олег Кіндер підписав контракти з переможцями конкурсних відборів на посади директорів закладів загальної середньої освіти – ліцеїв №№ 3, 10 та імені Олени Пчілки та продовжив з тими, хто вперше обійняв посаду два роки тому.

Про це інформує Ковельська міська рада.

Ліцей №3 імені Лесі Українки очолить новий керівник Василь Оксентюк, колектив ліцею імені Олени Пчілки і надалі працюватиме з Оленою Вальчук, ЗЗСО-ліцей №10 – зі Світланою Шворак.

З новопризначеним директором контракт укладено на два роки, які мають стаж на цій посаді – на шість.

Також на 4 роки пролонговано контракти з керівниками ліцею №6 Оленою Харитоновою, ліцею №9 Сергієм Бідненком, ліцею №12 Ігорем Щурем.

Олег Кіндер схвально відгукнувся про роботу кожного:

Спасибі усім за професіоналізм, хороші результати та напрацювання, уміння організувати навчальний процес

Також попросив дуже відповідально поставитись до нових вимог і ретельно виконувати усі рекомендації Уряду, головного санітарного лікаря, аби недопустити поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

Олег Кіндер зауважив, що освіта для Ковеля – це пріоритетний напрямок у його розвитку. За останні роки зроблено дуже багато для зміцнення матеріально-технічної бази закладів. Він запевнив, що міська влада і далі не стоятиме осторонь і пообіцяв свою підтримку і допомогу у вирішенні важливих питань.

Міський голова разом зі своїм заступником Ігорем Прокопівим та начальником управління освіти Віктором Бичковським привітали усіх, побажали удачі, реалізації планів та задумів та успішного навчального року.

Фото Ковельської міської ради


Вам може бути цікаво

У Ковелі продовжили карантин до 22 червня

У Ковелі послабили карантин: які заклади запрацюють

Ковельських освітян привітали з професійним святом

Облрада залишила свою поліклініку в Ковелі на самовиживання

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.