Ковельський театр-студія представив музичну комедію

29.03.2021 о 15:48 · 3 хв читання

У Ковелі місцевий театр-студія «10 ряд 10 місце» представив музичну комедію за твором Михайла Старицького «За двома зайцями».

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Режисер-постановник Альона Малюга-Мельникова каже:

Планували цю виставу рік тому, але карантинні обмеження перешкодили задуму. За цей час оновився склад акторів, прийшли нові таланти і цьогоріч вирішили додати ковельчанам свята у Міжнародний день театру

Вся вистава пройшла, ніби на одному подиху, хоча тривала майже три години. Настільки все було легко і невимушено.

Без сумніву, усі були зачаровані харизмою і професійною грою Проні Прокопівни. Цю місію на себе взяла режисер Альона Малюга-Мельникова. У ролі Свирида Голохвастова дебютував Юрій Коновалов.

Побачили ковельчани уже знайомий тандем Ольги Пірожик та Ігоря Корнелюка. Цього разу вони перевтілились у Прокопа та Явдокію Сірків.

Секлиту та її дочку Галину зіграли нова акторка театру Лідія Акулова та учасниця дитячої студії Дарина Сидорук.

Вперше на сцену ковельської «Просвіти» вийшла і одразу з великою складною роллю Химки, служниці у Сірків – Олена Долінко.

Мажорних нот додала своєю грою вже відома ковельчанам за попередніми постановками театру Анастасія Рудчук, яка постала в образі черниці.

Загалом було задіяно 27 акторів. Особливий шарм внесли танцювальні постановки зразкового аматорського дитячого колективу народного танцю «Дзвіночок» (керівник Інна Темрук). Додаткова складність полягала у тому, що у виставі поєднуються танці різних напрямків – і українські народні, і кан-кан, і сюжетні музичні номери з трюками та кордебалетом, і драматургічні композиції.

Костюми теж зіграли свою роль. Довершені образи акторам допомогла створити костюмер Лілія Літвін. Чудові декорації – справа рук директора художньої школи Олени Цьомик.

Аби вразити та здивувати публіку, режисер пішла на рішучий крок, змінивши фінал вистави. Тож ковельський глядач побував на весіллі Проні і Голохвастова.

Кожен штрих важливий. І актори зуміли передати глядачам свою енергію й емоційний запал, своєю грою захопити глядача на свою хвилю. Свято було на сцені, свято було у залі.

З новим успіхом ковельських театралів привітав міський голова Ігор Чайка. Він подякував за позитивні емоції, неймовірно красивий і веселий вечір та побажав митцям успіхів та нових постановок.

До речі, це друга комедія з інтерактивними елементами у репертуарі «10 ряду 10 місця». Два роки тому був «Сорочинський ярмарок» за мотивами однойменної повісті Миколи Гоголя. Загалом – це сьомий великоформатний спектакль, який вони зіграли перед місцевою публікою.

Люди йдуть до театру за розвагою, відпочинком, отримати свою порцію театрального дива. Сподіваюсь, ми їх не підвели. Актори грали з повною віддачею, можливо не всім вистачає ще майстерності, адже для великої частини – це був перший вихід на сцену. Тож ще маємо над чим працювати, а оплески, схвальні відгуки додають тільки натхнення. Всім дякую, бо навіть важко уявити, скільки сил було віддано, скільки проведено репетицій.

Дуже багато людей допомагали нам. Щиро їм за це вдячні

– поділилась своїми враженнями людина, завдяки якій відбулось це мистецьке дійство, режисер Альона Малюга-Мельникова

30-31 березня актори знову зіграють для ковельчан музичну комедію «За двома зайцями».

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X