Крадію телефону і грошей в Ковелі дали громадські роботи

09.03.2021 09:27
Фото ілюстративне

Поблизу «Ощадбанку» у Ковелі в п’яного чоловіка вкрали мобільний телефон та дві тисячі злотих.

Повідомляє ІА «Волинські новини» з посиланням на вирок Ковельського міськрайонного суду.

Злочин трапився 15 грудня 2019 року поблизу приміщення АТ «Ощадбанк» на вулиці Незалежності, 132. Обвинувачений, скориставшись тим, що потерпілий перебуває у стані алкогольного сп’яніння, викрав з кишені куртки телефон «Xiaomi Redmi 8А 2/32 Midnight» вартістю майже три тисячі гривень, а також дві тисячі польських злотих. Загальна сума шкоди – 15 тисяч 533 гривні.

У суді крадій визнав свою вину, розповівши, що познайомився із потерпілим у день вчинення злочину. Вони разом відпочивали у клубі «Кіно», вживали спиртне. А о першій годині ночі поблизу приміщення АТ «Ощадбанк» між ними виникла шарпанина, під час якої у потерпілого на землю впав телефон. Скориставшись тим, що потерпілий п’яний, він витягнув у нього з куртки дві тисячі злотих та підняв його телефон. Шкоду він відшкодував частково, придбавши йому такий же телефон. Кошти зобов’язується повернути потерпілому найближчим часом, оскільки не мав доходу через карантинні обмеження.

Натомість потерпілий зауважив, що деталей він не пригадує, однак наголосив, що точно пам’ятає, що верхній одяг був застібнутий, тож з кишень не могло нічого випасти. Він просив суворо не карати обвинуваченого.

Врахувавши всі обставини, суд призначив крадію покарання у виді 200 годин громадських робіт.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.