Київський театр, режисером якого є ковельчанин, покаже у Ковелі музичну мелодраму

10.04.2023 о 14:49 · 3 хв читання

Новий Музичний Театр з Києва вже давно став не тільки улюбленою сценою для шанувальників мистецтва, але й прикладом високої якості і творчості в українському театральному середовищі.

Цього року театр привіз до Ковеля свою нову музичну виставу «Двоє на гойдалці», яка стала справжнім подарунком для тих, хто любить якісні музичні мелодрами.

«Двоє на гойдалці» – це красива і глибока мелодрама в стилі джазу, яка розповідає про двох самотніх людей, які знаходять один одного у великому і цинічному місті. Головні герої – Джеррі та Гітель – втратили все, що було важливим для них, і тепер знаходяться на межі втрати сенсу життя. Але коли вони зустрічаються, все змінюється. Вони відкриваються один для одного, знаходять розуміння і справжнє щастя.

Режисер-постановник вистави, ковельчанин Антон Поляков зробив все можливе, щоб передати усі найтонші відтінки переживань героїв.

Для мене ця вистава – це не просто музична мелодрама, це справжнє творче втілення. Я намагався передати настрій, емоції та сутність героїв, і я сподіваюся, що глядачі зможуть відчути це

– коментує режисер

Крім того, музика, яку написав композитор Ілля Зуйко, дуже точно відображає дух та атмосферу вистави. Вона здатна змусити серця глядачів битися в одному ритмі з героями і збільшує емоційне навантаження вистави.

Ця вистава варта уваги кожного, хто цінує мистецтво, красу і емоції. Вона є нагадуванням про те, що, незважаючи на всі труднощі життя, любов може змінити все навколо на краще і надихнути на нові великі подвиги.

Що стосується вистави в Ковелі, то вона відбудеться у неділю, 30 квітня, в Народному домі «Просвіта» о 16:00.

«Двоє на гойдалці» – це вистава, яка підходить для всіх, кому не байдужа справжня любов і хто готовий відчути музику своєї душі. Тож не пропустіть можливість насолодитись цією захоплюючою музичною мелодрамою і відчути магію справжнього театру.

Ця вистава залишила у мене глибокий слід в серці. Вона відкрила для мене нові грані музичного театру і зробила мій день набагато кращим. Я рекомендую її кожному, хто цінує справжнє мистецтво і вміє цінувати красу в житті

– сказав один з глядачів, який вже встиг переглянути виставу

Тож, не пропустіть цей унікальний театральний досвід, який зможе допомогти вам відчути нові емоції та пережити незабутні моменти.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X