Маленькі ковельчани зібрали кілька тисяч гривень і передали їх на потреби військових

15.10.2022 16:21

Юні ковельчани – Дамір і Дарій Прадійчуки, Поліна та Антон Маткобожики, а нещодавно до них доєднався Женя Романенко, уже кілька місяців поспіль збирають кошти для Збройних сил України.

Діти вирішили, що теж мають бути корисними своїй країні. Вони допомагають дорослим виборювати незалежність. Даміру належить ідея — створити блокпост. Кажуть, що він головний організатор та керівник. А всі разом вони — команда. Мають спеціальну скриньку, яку наповнюють ті, хто проїжджає вулицею, – повідомляє Ковельська міська рада.

Нещодавно діти принесли у центр соціальної підтримки – 3 тисячі 600 гривень. За них закуплено 10 комплектів термобілизни та 10 бандажів для формування військових аптечок. Усе це днями передадуть на передову військовим 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

Бабуся Дарія та Даміра пані Марія розповідає, що це не єдина акція великих українців. У вересні діти перерахували у благодійний фонд Сергія Притули 2 тисячі 300 гривень. Збір продовжують і дуже відповідально ставляться до цієї справи, хоча їм всього по 7 і 9 рочків.

Діти мріють про мир. І у День захисників і захисниць, бажають усім Перемоги.

Щоб Україна виграла!

— в один голос прокричали вони

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *