Мерія просить дотримуватися карантину в громадському транспорті

07.10.2020 16:17
Михайло Гетьман

Перший заступник Ковельського міського голови Михайло Гетьман зустрівся з підприємцями-перевізниками.

Як повідомляє Ковельська міська рада, він вкотре акцентував на необхідності і надалі проводити роз’яснювальну роботу серед водіїв щодо дотримання ними та пасажирами маскового режиму та недопущення перевезення більшої кількості людей, ніж місць для сидіння, яка передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах.

Михайло Гетьман повідомив, що ситуація із захворюваністю на коронавірус є тривожною. Зокрема, на ім’я міського голови надійшов лист від головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, де зазначається, що Міністерством охорони здоров’я спільно з Київською школою економіки розроблено аналітичний електронний інструмент, який дозволяє своєчасно реагувати на потенційне погіршення епідситуації в кожному населеному пункті.

Відповідно, Ковель потрапив до списку 19 адміністративних одиниць з 617, в яких останні тенденції розвитку епідеміїї викликають найбільше занепокоєння та потребують негайного реагування.

Тому люди мають бути більш відповідальними і дотримуватись протиепідемічних вимог, перебуваючи в автобусі. Адже трапляються випадки, коли водії беруть в салон більшу кількість пасажирів, вони можуть бути без масок.

Крім того, Михайло Гетьман попросив не забувати і про толерантне ставлення до пасажирів пільгових категорій та осіб з особливими потребами.

Підприємців також поінформували про запланований конкурс на автобусні маршрути № 2 «вул. Незалежності – «Сільмаш (вих. 1, 5)», «вул. Незалежності – «Сільмаш (вих. 3)»», № 20 «Інтерпорт – М’ясокомбінат», оскільки перевізники відмовились далі на них працювати.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.