Мешканець Ковельщини Віталій Яцина здобув бронзову медаль на чемпіонаті світу із зимової риболовлі

20.03.2024 о 10:40 · 2 хв читання
Фото: Дубівська громада

Бронзовим призером XX чемпіонату світу із зимової ловлі риби у складі збірної команди України став мешканець Дубівської громади Ковельського району Віталій Яцина. 

Про це повідомляє Дубівська сільська рада, де відбулася зустріч зі спортсменом, який тут є депутатом.

10 років Віталій Яцина впевнено йшов до омріяної мети, наполегливо працював і вдосконалював власні навички у риболовному спорті, аби увійти до складу збірної України. Разом з ним у нашій національній команді були такі найтитулованіші рибалки, як Олексій Зайко, Віктор Жалнін, Дмитро Корженков та Павло Хвас, які вкотре нагадали світовій спільноті про Україну та гідно представити рідну Батьківщину на чемпіонаті світу з ловлі риби на мормишку з льоду в Монголії.

6 днів в дорозі, нелегкий побут проживання в традиційних монгольських юртах серед лютої зими, далеко від цивілізації й звичних побутових процесів, майже три тижні суцільних викликів і відкриттів, а ще незвичне для українців харчування, гаряче сонце, морози -35°C і лід завтовшки півтора метра. Та нашим хлопцям під силу усе, тож за результатами чемпіонату світу збірна України здобула бронзу.

Кожна медаль на чемпіонаті світу – це серйозні досягнення, роки наполегливої й сумлінної праці, адже в риболовлі, як і в інших видах спорту важливу роль відіграють систематичні тренування, фізична витривалість та навантаження, розумові здібності, стратегія командної роботи, а ще риболовля, то якоюсь мірою і сенс життя спортсменів.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (13)
   1. Вказується, що мешканець. Здоровʼя видно Кременчук має. І ще й дуже цілеспрямований. Гарний екземпляр. Треба брати

    1. Але , як виїзний, то значить інвалід… або ще там декілька варіантів. Ухилянт кароче.

 1. Я ктнам описав автор статті про нелюдські умови, в яких знаходились оці от спортсмени. То варто було прирівняти їх до нашіх героїв які в окопах здобувають незалежність. Відповідно присвоїти звання Героїв України та надати усі передбачені в цьому випадку пільги. Тож як вони бідні страждали у юртах ж или на морозі рибу ловили жах. А наші хлопці на передовій відпочивають в п’ятизірковому отелі з пакетом “усе враховано”. Блядь сорому ніх’я не залишилось

 2. Одні воюють, другі жирують по рибалочках за кордоном((( Можливо вже або для всіх кордон закрийте або відкрийте для всіх!!!

 3. Рибак -депутат, ну тут все зрозуміло і бугая в армію не беруть і закордон випускають. Справедливість ? Ні не чули. Дуже мотивує іти до війська захищати сраки таких рибаків.

  1. В депутатиків бронь, а ви прості смерди воюйте за їх маєтки та статки. Нажаль таке відношення до нашого народу зі сторони влади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X