Місцеві дороги утримуватимуть фірми депутатів

03.08.2021 о 09:54 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

Утримання автомобільних доріг – одне з найважливіших завдань в дорожній галузі.

За попередніми результатами торгів у системі Prozorro визначилися переможці на утримання місцевих доріг у Волинській області за старим територіальним устроєм. Вони зображені на карті, проте ще можливі незначні зміни за умови відмови переможців, – повідомляє Інфраструктурний клуб у Фейсбуці.

Слід зауважити, що справжня боротьба за перемогу була лише в колишніх Луцькому, Горохівському, Локачинському, Іваничівському, Володимир-Волинському районах.

Зовсім без боротьби завершилися торги в колишніх Ковельському, Шацькому, Любомльському, Камінь-Каширському, Любешівському районах.

Зокрема, економія на торгах у Володимир-Волинському становитиме 45%, то в Ковельському лише 6%.

Отож, за волинськими дорогами будуть доглядати Львівський облавтодор (на субпідряді у них Волинський) – шість районів, «Унідор-Сервіс» – чотири райони, МП «Шлях» – два райони, ТОВ «Ідея», ТОВ «Аміла», Ковельське ШБУ-63 та «Сантехмонтаж» – по одному району.

Нагадаємо, директором ТОВ «Ідея» є Віктор Козак, а засновником і власником ТОВ «Аміла» – Роман Микитюк. Вони – депутати Волиньської обласної ради, члени депутатської фракції «За майбутнє».

В часи державної монополії без тендерів підрядником на такі роботи обиралася державна компанія, зокрема, на Волині це був Волинський облавтодор, що є частиною великої державної компанії.

Джерело: Інфраструктурний клуб у Фейсбуці
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X