Міську гімназію та інші школи перейменують на ліцеї

18.06.2020 о 11:36 · 1 хв читання

Ковельська влада запланувала масштабне перейменування закладів освіти.

На розгляд чергової сесії Ковельської міської ради, пленарне сесійне засідання якої відбудеться 25 червня, внесено кілька проєктів рішень про перейменування освітніх закладів та затвердження нової редакції їхніх статутів.

На ліцей мають перейменувати міську гімназію імені Олени Пчілки, спеціалізовану школу № 3 імені Лесі Українки, ЗОШ № 10, НВК «ЗОШ № 13-колегіум».

Також перейменують комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад №9 «Пролісок» на заклад дошкільної освіти комбінованого типу (ясла-садок) з однойменною назвою. Тут варто зауважити, що на останній сесії міської ради, яка відбулася 28 травня, депутати прийняли рішення про аналогічне перейменування чотирьох дитячих садків, у яких тепер нові назви та статути.

У преамбулі кожного з проєктів, автором яких є начальник управління освіти Віктор Бичковський, вказується, що рішення міська рада приймає, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про повну загальну середню освіту», «Про освіту», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X