Молдованина судили за наїзд вантажівкою на острівець біля Колодяжного

22.08.2021 11:48

У Ковельському міськрайонному суді розглянули матеріали справи від патрульної поліції про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина Республіки Молдова, який працює водієм у приватному підприємстві «Кonsum» (Республіка Білорусь).

18 серпня цього року о 22:30 на автомобільній дорозі М-19, біля села Колодяжне Ковельського району, молдованин керував транспортним засобом «Renault Premium 450/18 Т» із напівпричіпом «Schmitz SPR 24», що належить вищевказаній білоруській фірмі. За даними патрульних, він не стежив за дорожньою обстановкою, не вибрав безпечної швидкості руху, внаслідок чого скоїв наїзд на острівець обмеження швидкості руху, в результаті чого вантажівка під його керуванням зазнала механічних пошкоджень.

У судовому засіданні 19 серпня іноземець заявив, що перекладача, захисника не потребує, клопотань не має, своєї винуватості у вчиненні інкримінованого йому правопорушення не визнає. Він пояснив, що коли рухався по автодорозі М-19, то застосував ближнє світло фар, та у момент, коли світло фар зустрічної автівки засліпило його, стався наїзд на острівець безпеки, що не був позначений жодним чином та уникнути наїзду на який не зміг.

Хоча у протоколі про адміністративне правопорушення водій частково визнав свою провину, вказавши, що допустив наїзд на конструкцію, розташовану на дорозі, так як був засліплений світлом фар зустрічного автомобіля.

Згідно із схемою місця ДТП, наїзд мав місце не на острівець безпеки, а на острівець обмеження швидкості руху прямо по смузі руху вантажівки. Зауважень до схеми кермувальником не висловлено.

У судовій постанові від 19 серпня суддя Ковельського міськрайонного суду Ірина Логвинюк зазначила, що острівець обмеження швидкості руху мав на своєму початку відповідне позначення, тому за умови дотримання Правил дорожнього руху, враховуючи темну пору доби, водій мав можливість зреагувати на нього вчасно та уникнути наїзду.

За правопорушення на громадянина Молдови накладено штраф в розмірі 850 грн. Також з нього стягнуто в дохід держави судовий збір в сумі 454 грн.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.