Митний брокер хотіла нажитись на пільговому розмитненні автомобілів

01.09.2022 17:36

На Волині судили жінку, яка працює митним брокером. Скориставшись ажіотажем, який виник в останні дні дії пільгового розмитнення автомобілів, зловмисниця вирішила незаконно підзаробити та видурила у Ковелі у потерпілого 500 доларів нібито для митників за «безперешкодну процедуру».

Про це повідомляє сьогодні інформаційне агентство «Конкурент» з посиланням на вирок Луцького міськрайонного суду 25 серпня. 

Як вбачається із вироку, 26 травня цього року волинянин, перебуваючи на митному пункті пропуску «Ягодин», звернувся до митного брокера з метою отримання консультацій щодо пільгового розмитнення двох легкових автомобілів.

Жінка, усвідомивши, що чоловік не розуміється у процедурі пільгового розмитнення, вирішила ввести його в оману та отримати від нього неправомірну вигоду.

Так митний брокер повідомила чоловікові, що на пункті пропуску виникла величезна черга з автомобілів, довжиною 20 кілометрів, а пільговий період розмитнення завершується 1 липня. Для того, аби встигнути оформити розмитнення за пільговою процедурою, жінка попросила 500 доларів США нібито для працівників митниці, аби вони не затягували процедури.

Чоловік погодився на таку незаконну вимогу та 23 червня надіслав митному брокеру всі необхідні документи для розмитнення. Вже наступного дня на пункт пропуску «Ягодин» прибули два легкові автомобілі, які відправили на митний пост «Ковель» для завершення процедури розмитнення. Під час зустрічі, неподалік митного поста, який розташований у Ковелі на вулиці Володимирській, митний брокер отримала від чоловіка 500 доларів США неправомірної вигоди.

Однак вже 28 червня біля митного поста «Ковель» жінку викрили та затримали правоохоронці.

Обвинувачена уклала угоду з прокурором відділу Волинської обласної прокуратури Сергієм Поліщуком про визнання вини.

Тож суддя В’ячеслав Покидюк визнав її винною та призначив покарання у вигляді штрафу розміром 51 тисячу гривень.

Втім, на вирок може бути подана апеляційна скарга до Волинського апеляційного суду.

Згідно відкритих даних сайту Судової влади України, обвинуваченою у цьому кримінальному провадженні є Склянчук Оксана Олександрівна.

Поділитися:

Коментарі

  1. Чому досі усіх брокерів не перевірив воєнкомат? Поки всі воювали, допомагали, жертвували, лише брокери гребли гроші. В країні війна!!!!!!! Чи брокери це в нас окремий вид населення?

    1. А з роботи звiльнена..чи зaробляе далi..як знаемо в Киiв везуть мiльйони..

      1. Звичайно заробляють далі. Правильно сказали, то окремий вид населення. От вам і ковельська влада, чому не перевірили КОЖНОГО брокера? Коли прості чоловіки в перші дні в чергах в воєнкомат стояли, то знайомий ковельський брокер біг на роботу. Знаю особисто , що офіційно не працевлаштований, але «рішає» все))))

  2. Ага нульове розмитнення, але брокеру 150 дол ! Всі знають це. Ввозилося тисячами машини, порахуйте заробітки…і це під час війни коли невинні земляки гинуть. Сволочі ті брокери. Кому война а кому й мать родна

  3. Та їх половина там навіть в воєнкаматі на обліку не стоять, покупляли нові квартіри і не приписані і втікають від воєнкамата. Знаю я таких ковельських брокеров

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.