На коронавірус захворіли прихожани церкви та працівники швейної фабрики

Фото ілюстративне

Після відвідування служби в церкві Архістратига Михаїла у Ковелі на коронавірус захворіли 18 осіб. Жінка, яка прибирала у храмі, померла.

Про це йшлося під час брифінгу щодо ситуації в області з протидією поширенню коронавірусної інфекції 10 травня, повідомляє інформаційне агентство “Волинські новини”.

Директорка Волинського лабораторного центру МОЗ України Наталія Янко наголосила, що на сьогодні викликає стурбованість ріст захворюваності у Ковелі.

«Протягом останніх днів зареєстровано понад 30 нових випадків захворюваності на коронавірус, один з яких летальний. Під час епідеміологічного дослідження встановлено, що 18 осіб захворіли після відвідування церкви Архістратига Михаїла. Вони відвідували церкву у поминальні та пасхальні дні – це вписуться в інкубаційний період 14 днів. Також зареєстрований випадок захвоювання і в настоятеля храму. Жінка, яка прибирала в церкві, померла», – розповіла Наталія Янко.

При цьому на швейній фабриці у Ковелі зафіксовано сім випадків захворювання коронавірусом. Наразі фабрика припинила свою роботу.

«На сьогодні фабрика припинила свою діяльність. Всього у Ковельському районі зафіксовано 80 випадків захворювання, 77 з них – у Ковелі. За цей період обстежили 420 контактних осіб, з них – 161 з пневмонією, 118 медичних працівників, 59 контактних осіб швейної фабрики», – пофнормувала Наталія Янко.


Вам може бути цікаво

Коронавірус у Ковелі: це ті ж самі місця спалаху, що й були

У Ковелі критична ситуація з коронавірусом, – ОДА

У Михайлівській церкві відновили богослужіння

Через коронавірус тимчасово закрили Михайлівську церкву

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.