На Ковельщині браконьєра побили і закрили на складі до приїзду поліції

08.01.2023 13:04
Фото ілюстративне

Працівники рибогосподарського водного об’єкта на території Колодяжненської сільської громади затримали браконьєра, а його спільник, рідний брат, зумів втекти.

Про це йдеться у постанові Ковельського міськрайонного суду.

Згідно із протоколом про адміністративне правопорушення, два рідні брати Віктор та Юрій М. о 4-й годині ранку здійснювали вилов риби трьома риболовецькими сітками без дозволу на промисел, використовуючи гумовий човен.

У судовому засіданні Юрій розповів свою версію пригоди. За його словами, вдень на водосховищі він побачив, що поверху плаває риба товстолобик в сітці та вирішив її забрати. Ввечері, близько 19-ої години, з братом приїхали конем на водосховище та попливли, щоб забрати рибу, але не знайшли її та вирішили повернутися назад, спустили човен. Обоє почали їхати додому, коли вискочив невідомий автомобіль. Брат скочив із возу і сховався, а Юрій поїхав далі і у віз вдарилась машина. Начебто, його скинули з возу і почали бити, питаючи, де сітки з рибою.

Як стверджує чоловік, працівник дамби привіз його з конем на їх базу та закрив у складському приміщенні до приїзду поліції.

Управлінням державного агентства меліорації та рибного господарства у Волинській області було складено протокол про притягнення обох братів до адміністративної відповідальності за порушення вимог ст. 52-1, ст. 63 Закону України «Про тваринний світ» та п. 3.15 Правил любительського і спортивного рибальства. До матеріалів справи долучили письмові пояснення, опис вилученого майна та відеозаписи з місця події.

Доводи порушника суд не взяв до уваги, оскільки вони не підтверджені доказами і навпаки спростовуються.

Суд оштрафував Юрія М. на двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 гривень. Судовою постановою конфісковано риболовецькі сітки та гумовий човен з веслами.

Справа Віктора М. у суді ще не розглядалася.

Поділитися:

Коментарі

  1. Забороніть промисловий вилов риби бо то є ті самі браконьєри тільки в законі

  2. На водохранці, зі сторони тюрми, по сто кружків ставлять… Де ж ця риба візьметься??? Дайвери також все вибивають…. Міліція в долі, сто процентів.

  3. Заготівельники нищать все… Ходять,як на роботу кожний день… Менти все знають,але нічого не роблять…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *